Sport Kids: sportovní kurzy, tábory i rodinná dovolená s programem pro děti

Sport Kids chystá na letní prázdniny sportovní zábavu pro malé i velké děti. Chcete děti poslat na tábor, kde si zasportují na čerstvém vzduchu? Potřebujete program pro děti ve všední dny, protože musíte do práce? Hledáte kurz pro vašeho malého začínajícího cyklistu? Láká vás rodinná dovolená, kde děti čeká program a vy si budete mít konečně možnost pořádně odpočinout? To všechno v jejich nabídce najdete.

Pobytové i příměstské tábory

Letní pobytové tábory se v roce 2020 konají v Albrechticích a Bedřichově. A co tu děti kromě čistého horského vzduchu čeká? Těšit se mohou na výlety na kolech, brusle, slackline, fotbal, volejbal či vybíjenou. Užijí si úkoly, hry, nové kamarády i táborák s opékáním buřtů. Tábory trvají 6 dní a přihlásit můžete děti ve věku 7 až 14 let. Důraz se tu klade i na zdravou stravu, protože ta ke sportovcům přeci patří. 

Příměstské tábory jsou perfektním řešením pro rodiče, kteří musí do práce a děti nemá kdo hlídat. Děti si užijí celodenní program, dostanou oběd i svačiny a večer si je po práci vyzvednete unavené  a plné zážitků. Těšte se na jejich vyprávění. Příměstské tábory Sport Kids se konají v Praze, Liberci a Vratislavicích nad Nisou.

Kurzy jízdy na kole nebo in-line bruslení

Dorostlo vaše dítě do věku, kdy už by mohlo na kolo či in-line brusle? Často je lepší, když dítě učí na kole či bruslích někdo jiný než rodič. Svěřte začátky do rukou zkušených instruktorů a můžete už pomalu začít plánovat, kam se už brzy vydáte na rodinný cyklovýlet. Tyhle sportovní kurzy jsou pro děti už od 3 let. Probíhají v Praze a v Liberci. Během roku nabízí i další sportovní kurzy, třeba plavání, tenis, skateboarding nebo parkour. Prozkoumejte celou nabídku

Rodinná dovolená s programem pro děti

Dovolená s dětmi, na které si opravdu odpočinete, to je sen všech rodičů. Splňte si ho. Vyrazit můžete na Lipno, do Liberce nebo do Bedřichova. Vybrané jsou hotely a penziony, které jsou skvěle vybavené pro rodiny s dětmi a pro děti je připravený sportovní program plný aktivit, her a zábavy. Jak to funguje? Instruktoři si ráno děti po snídani vyzvednou a vrací je odpoledne. Vy máte mezitím čas na relax, masáž, klidný oběd, knížku, dlouhou túru, návštěvu fitka, bazénu, sklenku vína....prostě na cokoli, co máte rádi vy sami. 

Vyberte si lokalitu i hotel, který se vám líbí a prozkoumejte, jaký program tu vaše děti čeká

Dovolená v Liberci

Dovolená na Lipně

Dovolená v Bedřichově