Booko - aplikace pro všechny malé milovníky knížek

Skvělá zpráva pro rodiče všech dětí do 10 let - neustále můžete mít u sebe desítky dětských knížek. Vaši kabelku či batoh přitom ani trochu nezatíží a odpočinout si můžete i od jejich předčítání. Perfektní nápad pro cestování i třeba do čekárny k lékaři nebo jako zkrácení dlouhé fronty v obchodě.

Aplikaci Booko si do tabletu či telefonu stáhnete na Google Play i App Store. Prvních 7 dní na vyzkoušení máte zcela zdarma. My jsme aplikaci odzkoušeli na Matějovi (5 let), Barunce (7 let) a Honzíkovi (4 roky). 

Testování aplikace Booko

Ovládání je velmi snadné, nastavíte věk dítěte a vzhůru vybírat. Knížky si stáhnete do paměti aplikace, takže je pak lze prohlížet i bez přístupu na internet.

Booko výběr věku dítěte

Co děti i rodiče rozhodně nadchne, jsou animace. Ilustrace z knížek se totiž v aplikaci pohybují. Knížky namluvily známé osobnosti, těšit se můžete třeba na hlas Markéty Hrubešové, Jana Vondráčka nebo Taťjany Medvecké. Předčítání můžete v nastavení i vypnout, pokud byste chtěli číst přímo vy. 

Skvělou vychytávkou je zvýraznění čtené části textu, pomůže starším dětem, které se už učí číst samy. V nabídce jsou i knížky v angličtině. S hrdiny z knížek se setkáte také v hrách a kvízech, které jsou součástí aplikace.

Aplikace Booko

Cena po skončení zkušebního režimu

Měsíční předplatné aplikace stojí 119 Kč.  Pokud si předplatíte rovnou víc měsíců, cena se snižuje - 3 měsíce za 299 Kč a 6 měsíců za 499 Kč. A když budete mít štěstí, třeba natrefíte i na mimořádnou slevu, aktuální ceny najdete vždy na www.booko.cz

Krásné dárkové kartičky

Díky opravdu krásným dárkovým kartičkám je aplikace skvělým tipem na dárek k Vánocům, narozeninám nebo třeba k vysvědčení. Darovat lze členství na 3, 6 nebo 12 měsíců. Dárkové kartičky koupíte v e-shopu Booko.