O nás

Explorio.cz je dynamický startup, který spatřil světlo světa na konci září minulého roku. V týmu máme zasloužilé rodiče s potřebným vhledem i mladou krev, která udává naše pracovní tempo. Zatím vše zvládáme v počtu 15 lidí, ale už teď hledáme další kolegy, kteří by nám pomohli posunout celý projekt o hodně dál. Kdybyste se chtěli přidat, můžete se stavit na super kávu v našich kancelářích na Smíchově a probereme to.

Co je na naše vize a náš úkol

Chceme, aby explorio.cz bylo to první, co vytane na mysli všem, kteří si chtějí dopřát dovolenou nebo výlet s rodinou. Na našem webu je už teď k nalezení více než 1400 nápadů, co s dětmi ve volném čase podniknout. Najdete u nás výlety do přírody, výstavy, naučné stezky, cyklotrasy, zábavní parky i sportovně relaxační areály.

Sestavili jsme rozsáhlou databázi více než 1300 ubytování ve všech koutech České republiky a postupně se porozhlížíme i po Slovensku a dalších zemích. Tisíce hotelů, hotýlků, chatek, penzionů i apartmánů jsme vlastnoručně prověřili a pro vás vybrali jen ty, u kterých jsme si jistí, že si je užije celá rodina.

Pomocí newsletterů, magazínu a našich Facebookových stránek se nám podařilo oslovit už více než milion lidí. Měsíčně se na náš web podívá přes 350 000 návštěvníků, kteří si rádi usnadní plánování rodinné dovolené, a každý měsíc tohle číslo roste o desítky procent.

Čeho chceme dosáhnout

Na našem webu chceme mít největší databázi míst, kam se vypravit na rodinnou dovolenou. Napřímo oslovujeme stovky hotelů, kteří se stávají našimi partnery a naším prostřednictvím zvyšují svou návštěvnost bez nutnosti velkých investic.

Pomocí přehledného filtrování chceme co nejvíce usnadnit výběr zážitků i ubytování rodinám s dětmi různých věkových kategorií. Členům Klubu Explorio chceme i nadále přinášet speciální nabídky, slevy na vstupném a rady a tipy pro cestování s dětmi.

Chceme být pravidelným zdrojem inspirace a chceme všem rodinám dopřát příjemně strávený čas bez zbytečně zdlouhavého a náročného plánování. Staňte se součástí týmu explorio.cz a objevujte svět s námi.

Do týmu hledáme přátelské osobnosti, které ocení náš smysl pro humor a budou sdílet náš pracovní zápal. Po zapracování od nás dostanete plnou důvěru, pracovní Macbook, Multisportku, možnost občasné práce z domova a velký prostor pro růst. Tak se u nás stavte, nebo zavolejte, zaskypujte… Pohovory umíme i online a možná, že ta volná, úžasně pohodlná ergonomická židle čeká právě na vás.

Explorio tým

Kde se o nás píše a mluví

Přehled článků, které o exploriu vyšly v médiích