O nás

Po založení vlastních rodin jsme zjistili, kolik času zabere příprava dovolených a výletů s dětmi. Objevit ubytování, které je opravdu vhodné pro děti, nebývá lehké. Průzkum oblasti, když ho děláte na dálku od počítače, představuje ještě větší výzvu. Jde k hradu dojít s kočárkem? Zvládne tuhle cyklostezku i čtyřleté dítě? V jaké restauraci mají dětský koutek?

Rozhodli jsme se, že dalším rodičům plánování zjednodušíme. Méně hledání znamená víc času na společné zážitky s dětmi.

Stali jsme se průzkumníky a objevujeme úžasné babyfriendly hotely, penziony a chalupy. Radíme, kam vyrazit s dětmi na jídlo i za zábavou.


Napsali o nás

Přehled článků, které o exploriu vyšly v médiích

Dovolená s dětmi? Pomůže nový portál, rozjíždějí ho zkušení byznysmeni blízcí Mitonu

Explorio.cz na serveru ForbesVhodné pro rodiny s dětmi. Tohle magické sousloví svítí u řady pobytových nabídek na serverech jako Booking, Invia nebo Airbnb. Jenže: Pro jak staré děti? A nejsou tam palandy? Je k dispozici cestovní postýlka a sedátko? Co hřiště? Animační programy? Zkrátka vyhledávat dovolenou, když máte dvě nebo tři děti a nechcete se nechat zbytečně (nepříjemně) překvapovat, není vždycky úplně snadné.

Zobrazit článek na serveru Forbes


Rodinná dovolená s dětmi bez starostí. Internetový podnikatel František Peterka spouští nový projekt Explorio

Explorio.cz na serveru CzechCrunchAčkoliv by se rodinná dovolená s dětmi mohla na první pohled zdát jako idylický čas plný odpočinku, smíchu a radosti, ve skutečnosti se může jednat o poměrně riskantní podnik. Stačí jen vybrat špatnou destinaci, nebo chybně zvolit ubytování, a odpočinek se může jednoduše proměnit v utrpení, permanentní pláč a stokrát vyřčenou větu „ ale já se nudím“.

Zobrazit článek na serveru CzechCrunch


Peterka založil explorio.cz, server na hledání dovolené s dětmi

Explorio.cz na serveru MediaguruSpecializovaný vyhledávač explorio.cz na prověřené ubytování, výlety a další aktivity pro rodiny s dětmi založil podnikatel František Peterka.

Zobrazit článek na serveru MediaGuru


František Peterka a Jan Davídek zakládají explorio.cz, usnadní hledání dovolené a výletů s dětmi

Explorio.cz na serveru Ty InternetySlužbu se svým týmem založil zkušený internetový podnikatel František Peterka (na úvodní foto). Od začátku mu intenzivně pomáhá Jan Davídek, za nímž je také řada úspěšných e-commerce projektů. Společně například rozjeli a v roce 2016 prodali skupině Rockaway projekt Proděti.cz.

Zobrazit článek na serveru Ty Internety


Nová služba explorio.cz usnadní rodičům hledání dovolené s dětmi

Explorio.cz na serveru Letem světem ApplemMéně hodin strávených hledáním a více času s dětmi, to je myšlenka nově spuštěné služby pro rodiče, kteří se svými potomky rádi objevují svět. Specializovaný vyhledávač explorio.cz přináší rodičům spolehlivě prověřené ubytování, výlety a další aktivity pro jejich děti. Službu se svým týmem založil zkušený internetový podnikatel František Peterka. Od začátku mu intenzivně pomáhá Jan Davídek, za nímž je také řada úspěšných e-commerce projektů. Společně například rozjeli a v roce 2016 prodali skupině Rockaway projekt Proděti.cz.

Zobrazit článek na serveru Letem Světem Applem


Nová služba explorio.cz usnadní rodičům hledání dovolené a výletů s dětmi

Explorio.cz na serveru CFO WorldMéně hodin strávených hledáním a více času s dětmi, to je myšlenka nově spuštěné služby pro rodiče, kteří se svými potomky rádi objevují svět. Specializovaný vyhledávač explorio.cz přináší rodičům místo obecné fráze „vhodné pro děti“ spolehlivě prověřené ubytování, výlety a další aktivity pro jejich děti. Službu se svým týmem založil zkušený internetový podnikatel František Peterka. Od začátku mu intenzivně pomáhá Jan Davídek, za nímž je také řada úspěšných e-commerce projektů.

Zobrazit článek na serveru CFO World