Šumavská příroda, koně i vybavení pro děti: Recenze Pensionu U Sebastiana

Při výběru místa pro rodinou dovolenou pomohou zkušenosti předchozích hostů. Proto vyrážíme na testovací pobyty a posíláme na ně i vás. Pro recenzi krásného šumavského Pensionu U Sebastiana jsme z našich FB fanoušků vybrali maminku Lucii. Bylo jisté, že vhodnost pro rodiny otestuje opravdu důkladně, protože má děti hned čtyři. A jak si pobyt na Šumavě užili?

Do penzionu se mnou vyrazil manžel a 4 děti: Sebastián (15 let), Vanesa (11 let), Benjamin (5 let) a nejmladší Mia Sofia (18 měsíců). Cesta byla dlouhá, ale čekal na nás útulný apartmán, v lednici se chladily domácí mléčné bio produkty a na lince čekaly další dobroty, které jsou součástí snídaňového koše. Ten vám tu připraví výhradně z šumavských regionálních produktů.

K ubytování bych řekla jen jedno - nádhera. Krásné detaily, které vytvářely konečnou útulnou atmosféru. Je vidět, že majitelé to vše dělají srdcem a že sami mají také děti. Na naší nejmladší dcerku čekala cestovní postýlka s matrací a peřinkami, jídelní židlička a dokonce i vlastní dětský ručníček.

V zahradě u pensionu je krásné hřiště i s trampolínou, vše v příjemném stínu stromů. Ve společných prostorech penzionu najdete dětský koutek s hračkami i knížkami.

Volně přístupná stodola skrývá pro děti spoustu pokladů v podobě odrážedel, kol, tříkolek či kočárků pro panenky.

Domluvili jsme si jízdu na koních, jízdárna je hned u pensionu. Vanesu vzala paní i na projížďku lesem.

Celkový dojem tvoří detaily a tady si dávají opravdu záležet. Například každé z dětí dostalo při odjezdu milý dárek - pexeso s fotografiemi pensionu a okolí. Potěšilo nás také perfektní zpracování tipů na výlety v okolí a knížky s výlety pro inspiraci, které jsou v penzionu k zapůjčení.

A kam jsem se na výlet vydali my? Stačí projít vesnici a jste u koní a kraviček. Všude kolem šumavská příroda.

Nejvíc se nám líbil výlet na zříceninu hradu Rabí. Opravdu krásné místo pro všechny věkové kategorie, nádherný výhled, obchůdky se suvenýry, několik restaurací i cukrárna. 

Pension U Sebastiana je za nás perfektní ubytování pro rodiny s dětmi s okolím plným výletů. Všichni jsme si pobyt maximálně užili, nenudila se ani nejmenší dcerka v kočárku, ani nejstarší puberťák. 

 


Naplánujte si rodinnou dovolenou na Šumavě