Hotel Valdes v Jeseníkách: Okolí plné zábavy pro celou rodinu

V Loučné nad Desnou v Jeseníkách mají úžasné dětské hřiště. A protože je jasné, že tady dětem krátká návštěva stačit nebude, doporučujeme se  ubytovat v okolí. Například v hotelu Valdes, který je od hřiště vzdálený jen 150 metrů.Hotel Valdes

Kromě dvoulůžkových pokojů nabízí hotel Valdes také apartmány s plně vybavenou kuchyňkou. Ráno můžete posnídat v hotelové jídelně, jejíž součástí je i dětský koutek.

Relax v privátním wellness

Součástí hotelu je wellness s infra saunou a vířivkou. Po dni plném zážitků, zde můžete načerpat síly k dalším výletům. Wellness je možné navštívit i s dětmi.

Pohoda u rybníka a v zámeckém parku

Součástí dětského areálu Kociánov, je minigolf, skate park, kavárna Tančírna, restaurace Rybářská bašta a především rybník s možností výlovu ryb. Přímo vedle se také nachází zámek Loučná nad Desnou, který není přístupný pro veřejnost, ale jeho kouzelné zahrady ano. Už si představujete ty večerní procházky?

Na lyže i do bazénu

Máte rádi lyžování? Tady si ho užijete v blízkých skiareálech Kouty, Přemyslov nebo Červenohorské sedlo. Střediska jsou moderní a užije si je jak zkušený lyžař, tak i ti malí, začínající. V Koutech mají dokonce nejrychlejší 6-sedačkovou lanovku v Česku

Radši byste do bazénu? Není problém, v Termálních lázních Velké Losiny jste autem za 10 minut. 9 bazénů se napouští termální vodou z přírodních minerálních zdrojů, užijete si tu také několik druhů saun, saunové ceremoniály, tobogány a další vodní atrakce. Vnitřní bazény jsou přístupné celý rok, venkovní od května do září. 

Na výlet do Losin

V Losinách určitě stojí za návštěvu i zámek, vybrat si můžete z několika prohlídkových okruhů. V Ruční papírně Velké Losiny vás nechají nahlédnout do historie i současné výroby papíru. Pro děti tu během celého roku připravují spoustu tematických akcí se zábavným programem. A pokud se vám na výlet nechce autem, určitě vás potěší, že přímo u hotelu je autobusová zastávka a k vlaku to budete mít 200 metrů. Ve Velkých Losinách jste vlakem za 9 minut.

Naplánujte si svou dovolenou v hotelu Valdes