TOP 7 ubytování, která pohladí po duši

…a to nejen svými službami.

Pokud vám vaše estetické oko nedá spát a rádi vyrážíte na dovolenou někam, kde je nejen co dělat v okolí, ale kde to i hezky vypadá, pak jste tady správně. Vybrali jsme pro vás nejlepších 7 ubytování, která jsou opravdovým architektonickým skvostem a navíc rodiny s dětmi vítají s otevřenou náručí.

Dům Jonáš

V krásné přírodě Jizerských hor najdete první architektonický skvost. Dům Jonáš vám učaruje už z dálky. Velká okna, která dovnitř propouští sluneční paprsky a v patře kulatá okna, díky kterým si občas budete připadat jako na palubě zaoceánské lodi. 

Okolí je plné výletů. Víkendový pobyt začněte příjemnou sobotní procházkou na rozhlednu Slovanku nebo na Královku. V zimě zase oceníte blízkost skiareálů. A když se vám nebude chtít nikam vyrážet, uvařte si dobrou kávu a v klidu si ji vychutnejte, zatímco děti dovádí na dětském hřišti nebo si hrají uvnitř v herničce.

 

V Bezovém Údolí

Obklopeni přírodou nasajte opravdu autentického genia loci. Historická chaloupka v Kryštofově údolí nabízí neskutečné spojení kulturní památky a minimalistického interiérového designu. Nenechte si ujít zážitkovou gastronomii. Tady opravdu stojí za to. 

A ta vůně čerstvě upečeného kváskového chleba… ta je doslova opojná. Užijte si dovolenou s celou rodinou a dovolte si na chvíli zpomalit. Tady, v souladu s okolní přírodou a v úctě k tradičním hodnotám, to půjde úplně samo.

 

Sýpka Arnoštov

Zvenku na vás dýchne atmosféra sýpky postavené v 17. století. Uvnitř vás ale překvapí a ohromí moderní interiérový design, který krásně doplňuje celý zážitek. Tady, daleko od signálu, si užijete nezapomenutelné chvíle, kdy budete mít čas se pořádně věnovat jeden druhému.

Velká zahrada poskytne všem to, co zrovna potřebují. Rodiče si mohou vychutnávat chvíle klidu a pohody na sluníčku, zatímco děti kolem pobíhají a okolím se nese jejich nadšené výskání. 

 

Hotel PERK

Objevte kouzlo podhůří Jeseníků a nechte se hýčkat. I s dětmi to jde. Na první pohled trochu nenápadný hotel v Šumperku v sobě ukrývá místo, které pohladí na těle i na duši. Jestli hledáte místo pro rodinný prodloužený víkend, pak jste ho právě našli. 

Finské sauny na střeše hotelu s výhledem na vrcholky Jeseníků si užijete po celodenním dobrodružství v horách. Je jen na vás, jestli vyrazíte na procházku nebo na kola. V zimě je to zase 20 minut na nejbližší sjezdovku. 

 

Endemit Boutique Hotel & Spa 

Zapomeňte na každodenní starosti a nechte se unášet příjemnou atmosférou, kterou nasajete už v prvních vteřinách po vstupu. Dřevěný interiér, velká okna s výhledem do přírody, krásný saunový svět i bazén pro celou rodinu.

Nenajdete tu dětské hřiště ani dětský koutek. To ale v Beskydech vůbec nevadí. V okolí totiž najdete spoustu skvělého vyžití pro rodiny s dětmi a věřte, že nebudete vědět, kam dřív.

 

Wellness hotel Volarik

V srdci Mikulova, v kraji proslulém výborným vínem a srdečným přístupem k životu, se ukrývá ubytování krásné na pohled. U toho to ale nekončí, odtud budete odjíždět všichni příjemně zrelaxovaní a připravení na další výzvy každodenního života.

Vymazlený dětský koutek přímo u restaurace a top servis pro nejmenší zajistí nezapomenutelný zážitek celé rodině. V létě se usaďte s knížkou k přírodnímu biotopu a děti nechte se cachtat opodál. 

 

Naruby Ubytování

Ubytování na statku, kde lišky dávají dobrou noc, ale kde to není ani trochu punk, právě naopak. Kouzelné místo v malebné vesničce v Podkrkonoší si zamilujete. A nejen vy, ale i děti. Zavřete oči a představte si, jak nadšené pobíhají po zahradě s dětským hřištěm.

Po celodenním výletování není nic lepšího, než si na chvilku orazit. Rozdělejte oheň v ohništi, připravte si špekáčky a zaposlouchejte se do zvuku kytary, který se příjemně nese večerem.