Jarní prázdniny 2024 - kde mají ještě volné ubytování

Usnadňujeme vám výběr ubytování, kde jsou děti vítané

Jarňáky jsou za rohem, ale ještě není nic ztraceno. Pořád se dají najít hotely, penziony i apartmány, ve kterých jsou na pobyty s dětmi připraveni. Zapátrali jsme, zeptali jsme se přímo ubytovatelů, jestli mají ještě volné větší pokoje a tady je výběr těch, kteří nám řekli, že se na vás těší. 

Restovna

📍Jíloviště, Střední Čechy

Vůně kávy, v břichu jako v pokojíčku díky vynikajícímu jídlu a k tomu spoustu tipů na výlety s dětmi po okolí. Tady krásně vypnete hlavu a unavíte děti. Více o cenách, termínech a možnost rezervace najdete tady.

 

Hotel ProFamily TOP

📍Benecko, Krkonoše

Relax pro rodiče, zábava pro děti. Hotel ProFamily TOP má sice "jen" 16 pokojů, ale k tomu i dětskou hernu a výbornou restauraci. Více informací, ceny a volné termíny najdete zde.

 

Hotel Medlov

📍Fryšava pod Žákovou Horou, Vysočina

Vítejte zpátky! Wellness, sáňkování, bruslení, koulování, běžkování, výletování a krásný čas s rodinou v přírodě. Takové jarňáky si můžete užít i vy. Tady, na Vysočině. Více o Hotelu Medlov, volné termíny a ceny najdete zde.

 

Resort Sepetná

📍Sepetná, Beskydy

Herny, krytý bazén s tobogánem, animační program i blízkost kopců na sáňkování nebo lyžování vás na jarní prázdniny čekají v Reosrtu Sepetná v Beskydech. Více o Resortu Sepetná, ceny a dostupné termíny najdete zde.

 

Hotel Aquapark Špindlerův Mlýn

📍Špindlerův Mlýn, Krkonoše

Na sjezdovku to máte pár desítek metrů, do bazénu jen pár metrů. Ideální jarňáky "pro jistotu", kdyby se zkazilo počasí. Více o Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn a možnost si rovnou rezervovat svůj pobyt najdete tady.

 

PECR Well a PECR Deep

📍Pec pod Sněžkou, Krkonoše

Pro všechny, kdo preferují kompletní zázemí apartmánu oproti hotelovému pokoji - stylový PECR Well a PECR Deep mají ještě volné apartmány i na jarní prázdniny.

Více o PECR Well + možnost rezervovat najdete zde

Více o PECR Deep + možnost rezervovat najdete zde

 

Amenity Hotels and Resorts

Ať si vyberete kterýkoliv z hotelů, resortů nebo penzionů Amenity, máte jistotu, že tu jsou děti vítané s otevřenou náručí. Mrkněte, který padne do oka vám (nejen) na jarní prázdniny. 

 

Další naše tipy, kde vás na jarňáky s radostí přivítají:

 

Kde se ještě dá ubytovat na horách (přes Booking.com)

Ubytování v Krkonoších

Ubytování na Šumavě

Ubytování v Jeseníkách

Ubytování v Beskydech

Ubytování v Krušných horách

Ubytování v Orlických horách

Ubytování na Vysočině

Ubytování v Jizerských horách