Hotel Medlov

9,0
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com)
Cenová hladina: Střední
Fryšava pod Žákovou horou 143, 592 31 Nové Město na Moravě, Česká republika

Popis ubytování

Tady se tvoří ty nejkrásnější vzpomínky. Jakmile vystoupíte, dýchne na vás čerstvý vzduch Vysočiny a okolní krásná příroda vám naprosto učaruje. Děti se hned od auta rozeběhnou k dětskému hřišti. Tady je můžete nechat v klidu dovádět, zatímco vyřídíte ubytovací náležitosti. A pak už je čas na čerstvou kávu s výhledem na rozjařené ratolesti.

Krásné pokoje a parádní odpočinek ve wellness

Dopřejte si pomalé ráno. Probudíte se v pohodlné posteli v rodinném pokoji, pustíte si ranní pohádku a pak společně vyrazíte na lahodnou snídani, tentokrát bez práce, která vás příjemně nastartuje do nového dne. Do batůžku si sbalte malou svačinku a vyrazte do přírody.

Po návratu z výletů je ten pravý čas na rodinný odpočinek. Děti ještě nechte vyřádit na venkovním hřišti nebo ve vnitřní dětské herně. Sázkou na jistotu je návštěva místního wellness. Nechte o sebe s láskou pečovat a užijte si masáž nebo relax ve venkovní vířivce. Nakonec si v hotelové restauraci společnou vychutnejte večeři a pak už hurá do hajan.

Pláž u jezera i zimní pohádka pod sněhovou peřinou

O zážitky tu není nouze, ať už si vyberete rodinný minigolf, šlapadla, lodičky nebo les s vesničkou skřítků a víl, rozhodně nebudete litovat. V létě si tu budete připadat jako na dovolené u moře. Z hotelu to máte jen pár kroků na krásnou pláž u jezera, kde se z dětí rázem stanou vodní živly. 

Zima je tu doslova pohádková. Představte si stromy pocukrované čerstvým sněhem, srnky vesele poskakující přírodou a šťastné děti při stavění sněhuláků nebo společné koulovačce. A pokud jste nadšení běžkaři, tohle místo si jistojistě zamilujete, hotel Medlov totiž najdete v obležení běžkařských tras.

Vítej zpátky

Medlov plný lidských příběhů tu byl dávno před námi všemi a ještě dlouho po nás zůstane. Příběhy, které jsou plné barev, světla i tmy. Příběhů pánů z Medlova, rodiny Stehlíkovy, členů ROH, porevolučních odborových svazů, mnohých nájemců a teď… Teď příběh tohoto velkolepého místa píšou Piskořovi.

celý popis ubytování skrýt popis

Akční nabídky

Otevírání pohádkové stezky
platnost do 2.6.2024

K příležitosti dne dětí na Medlově otevírají pohádkovou stezku. Putování za bytostmi lesů a luk s tajuplným pohádkovým pokladem na konci. Stezku si budete moci projít kdykoli a jakýmkoli tempem až do konce září 2024. Poznejte postavy, příběhy a legendy ze Žďárských lesů, vyplňte rozmanité úkoly a užijte si výlet plný zábavy. Mapy pohádkové stezky s cestou k pokladu jsou k dostání na recepci Hotelu Medlov. V sobotu 2. června 2024 ji dostanou všichni účastníci darem (jedna mapa za pokladem do rodiny). Slavnostní otevření Medlovské pohádkové stezky proběhne ve 13.00

4. 5. Den zázraků
platnost do 4.5.2024

Vaše přání mohou na Den zázraků, tedy 4. 5., dostat hmotnou podobu. Své přání můžete na Medlově pověsit od 10 do 17 hodin na Strom splněných přání a umožníte tak, ať se zázraky dějí! Chybět nebude ani tvořivá dílnička s výrobu větrníkových zápichů od 14 do 17 hodin. A pozor! Po zimě se budou probouzet také naši broučci, tak je přijďte přivítat a zazpívat jim krásnou písničku.

Zjistit ceny a dostupnost

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Venkovní dětské hřiště
Dětský koutek v hotelu
Možnost ohřátí příkrmu
Jídelní židličky
Nočník
Dětská vanička
Obecné
TV na pokoji
Pokoje s balkonem/terasou
Bar
Restaurace
Přístup s kočárkem
Přístup s domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Wi-Fi pro hosty zdarma
Parkování pro hosty zdarma
Vhodné pro velké rodiny
Vhodné pro
Lyžování
Pěší turistika
Cyklistika
Sport
Lyžárna/kolárna
Půjčovna lodiček
Půjčovna dalšího sportovního vybavení
Wellness
Vířivka
Masáže

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Red Pine Apartments
Vlachovice, Vysočina
1.4 km
Cenová hladina: Nízká
Hodnocení rodin s dětmi 9,5
Rodinný pension Klokočí
Kadov, Vysočina
1.6 km
Cenová hladina: Střední
Chata na Cihelně
Nové Město na Moravě, Vysočina
2.2 km
Cenová hladina: Nízká
Hotel Ski
Nové Město na Moravě, Vysočina
2.6 km
Cenová hladina: Střední
Wellness penzion Marta
Kuklík, Vysočina
2.7 km
Cenová hladina: Nízká
Penzion Pod Drátníkem
Svratka, Vysočina
3.2 km
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 8,8
Hotel Sněžné
Sněžné, Vysočina
3.6 km
Cenová hladina: Střední
OREA Resort Devět Skal ***
Sněžné, Vysočina
3.9 km
Cenová hladina: Vyšší
Hodnocení rodin s dětmi 9,4
Hotel Líšenský Dvůr
Sněžné, Vysočina
4.1 km
Cenová hladina: Vyšší

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.

9,0
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com)