Světelná LEGO herna v Plzni

Když předpověď ukazuje déšť a pochmurno nemusíte zoufat. Udělejte si výlet do Plzně, kde vás čekají rovnou dvě skvělé interaktivní výstavy a dětský koutek. DEPO2015 má pro rodiny s dětmi ideální program do nepřízně počasí.

Herní expozice s LEGO kostkami prodloužena do 8.10.2023

Vůbec se nedivím, že tahle kreativní a stavební výstava s LEGO kostkami byla prodloužena. Návštěvu neodkládejte, stojí za to. Pro úplné prcky je připraveno LEGO duplo se spoustou zvířátek a bezpečné suché bazénky plné dupla.

Technická stavba mostů zabaví i teenagery. Kreativní slečny zas budou milovat sekci s LEGO dots, kde si mohou vytvořit svojí barevnou mozaiku. Samozřejmě všechno je pro všechny, i pro rodiče. My jsme se také přidali a nebyli jsme jediní. 

 

Světelné herní universum s lego kostkami

A za oponou se skrývá kouzelné místo! Magicky osvětlený prostor jak z jiného světa, jehož atmosféru doplňuje elektro hudba. UV světlo způsobuje, že kostičky září a máte pocit, že jste se ocitli v jiné dimenzi.

Celý prostor je snímán a promítán na stěnu. Vidíte tak sami sebe i vaše výtvory s pár vteřinovým zpožděním. Fantazie začne pracovat na plné obrátky, stačí ji nechat proudit.

 

Program pod střechou pro děti i rodiče na několik hodin

A na jak dlouho celá tahle zábava je? Upřímně, jedná se vlastně jen o dvě velké místnosti. Ale legomaniaci tu vydrží hodně dlouho. Jedna maminka se snažila přesvědčit syna k odchodu se slovy:”Pojď už jsme tu tři hodiny, musíme nechat prostor i ostatním.” Ale nevypadalo to, že by už chtěl jít domů. 

 

Rezervujte si místo nákupem vstupenek dopředu

Ještě trochu technického infa: při nákupu vstupenek i na výstavu TRNKOVA ZAHRADA máte slevu 10 %. Zvláště o víkendu je lepší koupit vstupenky předem na konkrétní časový slot. Parkování je zdarma přímo v areálu a místa je dostatek. Super jsou i úschovné boxy, stačí vám jen 10 Kč jako vratná záloha.

Občerstvit se můžete v kavárně s posezením uvnitř i venku, kde je i malé dětské hřiště s pískovištěm. Hned vedle vstupu do Trnkovy zahrady je dětský koutek. Vstupné do koutku je 50 Kč na dítě.

DEPO2015 je odpověď na otázku: Kam vyrazit s dětmi když prší