Čáry a kouzla v centru Prahy: Muzeum fantastických iluzí

Muzeum fantastických iluzí ve Vodičkově ulici pro nás otestovala Katka z blogu Mama-live s manželem, Barunkou (7 let) a Honzíkem (4 roky). Nahlédněte společně s nimi do světa čár a kouzel.

Muzeum najdete v Galerii Myšák u Václavského náměstí. Návštěvu můžete spojit i s prozkoumáváním Prahy a něčím dobrým přímo ve slavné cukrárně Myšák. Vyjeďte po eskalátorech do prvního patra a sledujte ukazatele. U pokladny doporučujeme využít možnost odložení kabátů a batohů. Volné ruce se vám kvůli focení budou rozhodně hodit.

A pak vstoupíte do ráje iluzí, čar a magie. Kromě toho, že jich spoustu prozkoumáte na zdech, do mnohých se i zapojíte. Vstupte přímo do velkoformátových trikových obrazů a rozhodně nezapomeňte foťáky a mobily, protože o to tu jde. Vytvořit vlastní iluze.

A pak se necháte dělem vystřelit do dálky

Stanete se chutným obědem

Změníte se v dinosauří mládě

Táta se promění v trpaslíka a děti v pořádné obry

Pokusí se vás sežrat King Kong

A zjistíte, že rozhodně nepotřebujete zhubnout, protože iluzionista vás unese jako pírko

Barunka si užila svou minutu slávy jako baletka

Je toho tu opravdu požehnaně, na podlaze jsou značky, odkud máte fotit a na zdech inspirace, jak by fotky měly vypadat. To mi přijde super, cílem je, aby váš zážitek a vzpomínky v podobě fotek byly opravdu dokonalé.

Zábava časově vychází zhruba na hodinku, s dětmi ve věku 4 a 7 let to bylo opravdu super a užívali jsme si to všichni. Menší děti samozřejmě nevadí, ale užijete si to méně - ony nebudou chápat, co mají pro dokonalou fotku udělat a vy je budete nahánět, aby nekazili focení ostatním.

Užijte si to!

 


On-line vstupenky se slevou a bez čekání ve frontě