Ubytování, u kterých se děti vyřádí ve vodě

...a to nejen v bazénu, ale třeba i v aquaparku

Děti a voda, to jsou dva živly, které spolu souzní. Voda prostě děti láká, a to i ty nejmenší. Nejen, že se v ní mohou vyblbnout a unavit (což ocení hlavně rodiče), ale nám dospělým může sloužit jako prostředek k relaxaci a odpočinku. Proto jsme pro Vás vybrali 10 míst, kde máte k vodě blízko můžete - do bazénu nebo aquaparku nemusíte skoro ani vytáhnout paty z ubytování.

 

Hotel reSTART

V Jičíně najdete ideální hotel pro aktivní rodiny. Tady, v hotelu reSTART nebudete vědět, co dělat dříve. Po probuzení si dopřejete úžasnou snídani a tím získáte energii na celý den plný aktivit.

Při slunečném počasí můžete vyrazit na výlety do nedalekého Českého Ráje, na které vám v hotelu půjčí elektrokola nebo horská kola. Můžete tu také využít přilehlé venkovní sportoviště s běžeckým oválem a hřištěm na fotbal, volejbal, nohejbal nebo tenis. Pokud by vám počasí nepřálo, přímo v hotelu je obrovská herna pro děti, posilovna, a wellness. A v neposlední řadě samozřejmě aquapark jehož součástí je plavecký bazén, dětský bazén, brouzdaliště, divoká řeka, tobogán, skokanský bazén, ale i whirpool a parní komora na ohřátí.

Pokud tedy patříte k rodinám, které chvíli neposedí, je tohle to pravé místo pro vás.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyt najdete zde.

 

Hotel Aquapark Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn je bezesporu vyhledávaná rodinná lokalita. Jen 50 metrů od lanovky na Medvědín najdete ubytování, které vás zabaví i ve dnech, kdy výletům počasí úplně nepřeje.

Hotel Aquapark Špindl, jak už jeho název napovídá, vám dopřeje vodní radovánky v podobě rekreačního a dětského bazénu, malé a velké vířivky, tobogánů i pro nafukovací čluny a divoké řeky. Kromě toho je zde nově také wellness centrum s několika saunami, solnou jeskyní, venkovní vířivkou a nabídkou masáží.

Pro děti je pak v areálu hotelu hřiště se zipline a trampolínou, minigolf, petanque, stolní tenis a badminton. V období letních prázdnin zde pro ně mají i každodenní animační programy. Také zde naleznete půjčovnu koloběžek a nabídku adrenalinových sportů (bungee trampolína, aquazorbing aj.). O zábavu tu tedy je rozhodně postaráno.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyt najdete zde.

 

OREA Resort Panorama

V nejrozlehlejší krasové oblasti u nás, v Moravském krasu, se nachází místo plné nekonečné zábavy pro děti.

Protáhnout unavené svaly za sychravého počasí přijde vhod ve vnitřním bazénu, zatímco zabavit a unavit mladší členy rodiny je ideální ve venkovním bazénu se slanou vodou a tobogánem. Dokonalý relax pak zařídí vířivka, saunový svět nebo masáže.

Uvnitř OREA Resort Panorama naleznete pro děti celé atrium vybavené hřištěm, pískovištěm, trampolínou a dětským domečkem se skluzavkou. V areálu máte také možnost vystoupat na hotelovou rozhlednu, mají tu dětské a workoutové hřiště či zatravněnou plochu třeba na fotbal. Také si můžete zahrát netradiční sport pit-pat, což je kombinace kulečníku a minigolfu.

Hotel tu obývají ještě další, netradiční hosté - oslí rodinka, na kterou můžete narazit v hotelové mini zoo. A od jara do podzimu tu můžete narazit na Lišku Elišku, která má na starost animační programy pro děti v doprovodu dospělých.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyty najdete zde.

 

Hotel Monínec

Uprostřed krásné přírody Toulavy se nachází místo s vyžitím pro každého člena rodiny. Duši tu navíc pohladí skvostný výhled do údolí.

Za slunného počasí posedíte u kafíčka na Terasách Monínec, jejichž součástí je dětské multifunkční hřiště s lezeckou stěnou a od jara do podzimu venkovní vyhřívaný bazén s protiproudem a perličkovou lázní. Lanový park, elektrolodičky, obří kuličkovou dráhu, lukostřelbu, maxi skluzavku, koloběžky a mnoho dalšího naleznete v Aktivity parku, který zde funguje v letních měsících. Asi 3 minuty chůze od areálu se nachází Pilský rybník, kde se můžete vykoupat, osvěžit se v kiosku a zahrát si na dětském či nohejbalovém hřišti. V zimě si zde zalyžujete na jedné ze dvou sjezdovek nebo můžete využít lyžařské školy.

Pokud počasí nepřeje hrátkám venku,  děti se vyřádí ve vnitřní herně Moniště. Rodiče mohou využít i služby hlídání a volný čas pak využít třeba k relaxaci ve wellness s vnitřním bazénem, vířivkou, saunou nebo si mohou objednat masáž.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyt najdete zde.

 

Pinia Hotel & Resort

Někde dávají dobrou noc lišky, tady dává dobrou noc ježek. Nejen to, postará se i o zábavu dětem.

V hotelu, který je na děti opravdu plně připraven, nebudou vědět, kam dřív. Kromě ježka, který je hotelovým maskotem a průvodcem animačních programů, se uvnitř nachází dětská herna. Pro náruživé čtenáře je zde čítárna s velkými polštáři a knihovničkou. Venku pak na děti čeká velké dětské hřiště a v zimě mohou navštívit lyžařskou školu na sjezdovce vzdálené pouze 100 metrů od hotelu.

Rodiče si během animačního programu mohou zajít do wellness s bazénem a vířivkou, saunového světa, na masáž či jinou relaxační proceduru a nebo se jít zapotit do fitka.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyt najdete zde.

 

Wellness apartmány Říčky

Ubytování v apartmánu nemusí znamenat, že nemůžete využívat výhod hotelových služeb. Ráno ve Wellness apartmánech Říčky můžete začít vynikající snídaní a odpoledne třeba navštivte wellness. Přímo na místě naleznete bazén, ze kterého se můžete kochat místní přírodou. Dále vířivku nebo finskou saunu, ve které zahřejete svaly. Zregenerovat pak můžete i na některé z masáží. Pokud toho nebudete mít dost, můžete si dát do těla ve fitness. Pro děti tu také naleznete dětský koutek s hračkami.

Skibus vás v zimním období doveze do nedalekého ski areálu Říčky, který je vhodný jak pro začínající, tak i zkušené lyžaře nebo k objevování běžeckých tras. V létě si na multifukčním hřišti můžete zahrát třeba volejbal, nohejbal či badminton (na vše vám tu půjčí sportovní potřeby). Také zde mají adventure golf, ping-pong nebo vám půjčí elektrokola. Asi 2 minuty od ubytování je pak venkovní dětské hřiště s dřevěnými prvky.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyt najdete zde.

 

AMENITY Hotel & Resort Lipno

Lipenská přehrada je skvělou volbou pro aktivní rodiny. A to v jakémkoliv počasí i ročním období.

Amenity Hotel & Resort Lipno stojí na břehu přehrady, jejíž pláže můžete využít ke koupání v teplých měsících. V těch chladnějších, kdy se na přehradě dokonce i bruslí, pak oceníte wellness s výhledem do okolí. Děti se unaví v bazénu se slanou vodou a vy můžete relaxovat v několika saunách, vířivkách nebo na masáži či jiné proceduře.

Menší děti jistě ocení vnitřní dětskou hernu a krásné venkovní hřiště a volnou vstupenku na LEGO výstavu Czech RepuBRICK, ti větší pak Play zónu s počítači, Nintendy Switch nebo PlayStationy, ale také s virtuální realitou a playseatem. Aktivní jedinci se mohou vybít ve sportovní hale s kurty na squash a badminton, fitness a stolním tenisem. Rodinnou zábavou je bowling, který si mohou zahrát i ti nejmenší.

Mrkněte také na naše zkušenosti s pobytem v Amenity Hotel & Resort - vše jsme sepsali sem.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyt najdete zde.

 

Rezidence Za Vodou - Vážka

Nechcete-li být při dovolené rušeni ostatními, ale zároveň si chcete užít aktivit a možností jako v hotelu, je pro vás Rezidence Za Vodou skvělou volbou. Ubytování v luxusní moderní chatě na úpatí Krkonoš má oplocenou zahradu s hřištěm, venkovním bazénem se slanou vodou a nebo potok, který areálem protéká. Z finské sauny můžete skočit do bazénku s ledovou vodou.

Pokud zrovna sluníčko nebude v plné síle, děti se zabaví v podkrovní herně deskovými i pohybovými hrami a nebo s konzolí XBOX. Ti šikovnější se mohou do herny vyšplhat po horolezecké stěně. 100 metrů od ubytování je i vytápěná tělocvična, kde si můžete všichni společně zahrát fotbálek, basket nebo volejbal. Večer pak oceníte posezení u ohniště a naprostý klid okolní přírody.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyt najdete zde.

 

Sporthotel Barborka

Užít si aktivní rodinnou dovolenou v jižních Čechách nebude problém, v Sporthotelu Barborka jsou totiž na vše připraveni.

Venku naleznete vodní radovánky jako velký plavecký bazén, brouzdaliště s vodním hříbkem a venkovní vytápěnou vanu. Kromě toho také dětské hřiště s velkou trampolínou, zahradní šachy, ping-pongové stoly a dětské koloběžky. Z adrenalinovějších zážitků pak navštivte lanové centrum nebo si zastřílejte lukem.

Ve dnech, kdy je horší počasí, využijete v hotelu vnitřní bazén, hernu se skluzavkou, knihovničkou a Legem a jako rodina si můžete potrápit mozkové závity únikovou hrou. Odpočinek pak zajistí sauna a vířivka.

V letním období zde pořádají sportovně zábavní týdenní pobyty pro rodiny s dětmi. Program díky tomu budete mít od rána do večera vymyšlený a budete se cítit skoro jako na dětském táboře. Kousek od hotelu se nachází i park, kde se děti zabaví na vzduchových trampolínách, nafukovacích hradech, minilanáčku a dalších atrakcích.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyt najdete zde.

 

Wellness hotel Frymburk

U Lipna se dá koupat po celý rok. A nejen koupat, ale i se báječně vyřádit a odpočinout, a to v největším wellness hotelovém komplexu v jižních Čechách.

Vodní zábavu tady, ve Wellness Hotelu Frymburk, pro celou rodinu zajistí aquapark, ve kterém najdete divokou řeku, zábavnou skluzavku, dětské bazény, dětský vodní svět, vodní chrliče, perličková lůžka, tobogán a vířivku. Ve venkovní části je pak několik druhů bazénů.

Další součástí aquaparku je saunový svět ve kterém najdete přes 8 druhů saun a několik možností ochlazování. Ve wellnessu si odpočinete při masážích, beauty procedurách a v solné jeskyni.

Vydat se také můžete do Světa pod hladinou díky sladkovodním i mořským akváriím a expozici Amazonie, také obdivovat terarijní zvířata, historické artefakty a pomocí virtuální reality si užít videoprojekci. Kromě vodních atrakcí nabízí hotel bowling, billiard, squash, sportovní půjčovnu a v letních měsících tu na děti čekají rysové Lili a Willy, aby si s nimi užili zábavu při animačních programech.

Volné termíny a možnost rezervovat pobyt najdete zde.

 

🩵 Další ubytování pro rodiny s dětmi s možností koupání najdete zde.