„Mami, já mám hlad." Zdravé a hravé svačinky, které si děti zamilují

Dochází vám fantazie při vymýšlení svačinek pro děti? Co by měla správná svačina obsahovat? A jak připravit ze zdravých surovin kombinaci, která bude pro dítě na první pohled lákavá a chutná?  Zalistovali jsme Velkou svačinkovou bichlí.

Co je Velká svačinková bichle?

Knížka vychází tištěná i jako e-book a je doslova nabitá inspirací. Najdete v ní 190 svačinek rozdělených podle ročních období. Autorkami jsou Pavlína Mähringová, která o vaření píše už roku 2013 úspěšný blog kuchti.me, a Veronika Břicháčková.

Skvělé je, že recepty preferují sezónní suroviny, které seženete v běžných obchodech

Velká svačinková bichle jarní receptyUkázka jarních svačinek (zdroj: Velká svačinková bichle)

Zdravé svačinky plné ovoce a zeleniny

Každá svačinka je doplněná čerstvým ovocem a zeleninou. Při sladkém pečení se používá menší množství cukru, přesto se můžete těšit na báječnou chuť díky použití ovoce, datlí či rozinek. Velkou svačinkovou bichli doporučují i odborníci na zdravé stravování dětí.


Skvělá sbírka doporučení a receptů pro děti na svačinky. Recepty jsou ze skutečných potravin, řazené podle roční doby, svačinka vždy s dostatkem ovoce a zeleniny a to vše ještě lákavě servírované ve svačinkové krabičce a připravené ve spolupráci s Alexandrou Košťálovou, vedoucí projektu Zdravá školní jídelna. Za mě aktuálně nejlepší praktický rádce pro přípravu dětských svačinek."
PharmDr. Margit Slimáková


Velká svačinková bichle letní receptyUkázka letních svačinek (zdroj: Velká svačinková bichle)

Překvapte své děti něčím mimořádným

Mezi recepty jsou i svačiny ke zvláštním příležitostem jako jsou Vánoce, Velikonoce, svátek či narozeniny. V takové výjimečné dny zabalte školním dětem větší porci, ať se můžou rozdělit se spolužáky.

Velká svačinková bichle pro specialní příležitostiUkázka speciálních svačinek (zdroj: Velká svačinková bichle)

Stáhněte si ukázku zdarma

Prvních 65 stran si můžete stáhnout zcela zdarma jako ukázku. Vyzkoušíte tak celou řadu svačinkových receptů a nebude vás to přitom stát ani korunu. Stahujte na blogu kuchti.me.

Velká svačinková bichle podzimní receptyUkázka podzimních svačinek (zdroj: Velká svačinková bichle)

 


Stáhněte si zdarma ukázku z knížky s 20 recepty