Rodinný Black Friday

Rezervujte pobyty a kupte vstupenky s výhodami

Kdy jindy se vrhnout na rezervaci ubytování nebo nákup rodinných vstupenek než právě během Black Friday? Zeptali jsme se ubytovatelů i majitelů aktivit pro rodiny, co pro vás nachystali za výhody. Ať už jsou to Black Friday slevy na ubytování nebo vstupenky za nižší ceny, právě dnes můžete oproti jiným dnům výrazně ušetřit.

Amenity Hotels & Resorts: sleva 30 % z ceny ubytování na všechny termíny

Jestli vám můžeme něco doporučit, tak je to právě rezervace v jednom z hotelů či rezortů Amenity. A je jen na vás, jestli si pobyt vyberete ve Špindlu, na Lipně, v Orlických horách, v České Kanadě nebo v Horních Věstonicích. Vše o jednotlivých hotelech a resortech Amenity najdete zde.

👉 Rezervovat se slevou 30 % můžete u Amenity Resorts pouze 24. listopadu přímo zde.

Museum of Bricks Praha: sleva 40 % na vstupné

Vyrazte s dětmi tento pátek, sobotu nebo neděli do jedné z poboček Museum of Bricks, u vstupu řekněte kód: EXPLORIO a vstupné budete mít levnější o celých 40 %.

👉  Kde najdete Museum of Bricks, se můžete podívat zde.

Resort Sepetná: Sleva až 20 % na pobyty v prosinci a lednu

V rámci Black Friday si také můžete rezervovat prosincové a lednové pobyty v beskydském Resortu Sepetná se slevou až 20 %. Více o resortu Sepetná se dozvíte zde.

👉 K rezervaci pobytů u Resortu Sepetná se dostanete přímo tudy.

Únikové hry v Praze: sleva 500 Kč

Při rezervaci únikových her vhodných i pro děti dostanete slevu 500 Kč. My jsme některé z nich sami otestovali a byli jsme nadšení - naší recenzi si přečtěte zde.

👉 Rezervaci je potřeba vytvořit v pátek 24. listopadu na jakýkoliv volný termín přímo zde.

Chalupa Gita v Krkonoších: sleva 30 % a další výhody

Jestli se chystáte do Krkonoš, rezervujte si pobyt v pátek 24. listopadu přímo u Chalupy Gita. Na termíny od 25. listopadu do 22. prosince a od 16. března do konce května (mimo Velikonoce) máte slevu 30 % z původní ceny. A pokud se sem chcete vydat v červnu, můžete si u pobytů na 3 noci pobyt o jednu noc prodloužit zdarma! Více o Chalupě Gita najdete zde.

👉 K rezervaci pobytů u Chalupy Gita se dostanete přímo tudy.

 

💙 Black Friday se slevami až 3️⃣0️⃣ % na pobyty letos i v roce 2024 mají také na Booking.com - mrkněte se sem

 

Další Black Friday akce a slevy pro rodiny

Pevnost poznání v Olomouci má pro rodiny pouze v pátek 24. listopadu zdarma vstup na projekce v PLANETÁRIU, a to jen do naplnění kapacity. Více o Pevnosti poznání najdete zde.

U některých family-friendly hotelů ze sítě OREA Hotels - např. u hotelu Špičák na Šumavě, resortu Devět Skal na Vysočině, resortu Santon v Brně (🙋‍♀️ přečtěte si, jak jsme ho otestovali) máte v rámci Black Friday ceny za pobyt o 30 % nižší. Sleva se vztahuje na pobyty od prosince až do konce března. 👉 Rezervovat u OREA Hotels můžete přímo zde.