Rodinná pohoda u Karlových Varů: Recenze Penzionu Dvůr Stráň

Testovat hotely a penziony s námi může každý, stačí mít trochu štěstí při výběru z přihlášených do testovacích výzev, které vyhlašujeme na FB stránkách Cestujeme s dětmi a Hory s dětmi. Do Penzionu Dvůr Stráň u Karlových Varů jsme poslali maminku Janu a její rodinu. Jak se jim pobyt líbil a kam se vydali na výlet?

Svoji recenzi musím začít ještě před příjezdem do penzionu. Rezervace a veškerá komunikace proběhla skvěle a k check-in bylo možné použít i aplikaci Alfréd a zkrátit tím čas strávený na recepci. Cesta byla skvěle značená a čekalo na nás velké parkoviště, kde se nikdo nemusel bát o odření svého automobilu. Na recepci nás uvítala neuvěřitelně příjemná paní recepční, vše nám vysvětlila a osobně ukázala, takže jsme nemuseli sami nikde bloudit.

Rodinný pokoj byl opravdu velký a prostorný s krásným výhledem na Krušné hory. K dispozici byla i konvice s hrníčky a čajem či kávou.

Celý areál, personál i zázemí jsou úžasně připraveni na návštěvníky s malými dětičkami. Od dětských židliček v restauraci, přes krásně vybavenou herničku, venkovní posezení, dětské hřiště, trampolínu, houpačky a hlavně vyhřívaný venkovní bazén. Dokonce tu nabízí i projížďky na koních.Penzion stojí v krásné klidné přírodě, ale jen 7 km od Karlových Varů či jiných míst plných zábavy a památek. Takže skvělé místo pro relax rodičů i dětí. Není problém si domluvit saunu či masáž. A vše zakončit výbornou večeří.

Za víkend jsme stihli s našimi 2 rarášky navštívit Karlovy Vary a ochutnat 7 pramenů, pochutnat si na oplatce, vyjet lanovkou, rozhlédnout se z rozhledny Diana a pokochat se exotickými motýly.

Druhý den jsme se vydali zdolat v Božím Daru Ježíšovu stezku a naučnou stezku rašeliništěm. Stihli jsme si také pohrát si v parku v Božím Daru a vyzkoušet horské káry.

A poslední den jsme navštívili hrad Loket, vyšlápli na rozhlednu Krásno a prošli se kolonádou v Mariánských Lázních.

Krušné hory jsou plné aktivit, zámků, dolů, lázní, že se rodina s dětmi prostě nemůže nudit. A když k tomu je perfektní zázemí, kde děti nejsou překážkou, ale naopak vítanými hosty jako v Penzionu Dvůr Stráň je to prostě dovolená jak má být.

 


Naplánujte si dovolenou v Penzionu Dvůr Stráň