Darujte zážitek: Vánoční vouchery na aktivity i ubytování

Vánoční poukazy na ubytování i aktivity pro rodiny s dětmi

Už žádné dlouhé vymýšlení, co letos pořídit nejbližším k Vánocům. Darovat zážitek je totiž mnohem víc, než cokoliv. Zážitky jsou napořád. A ty, co zažijete společně s rodinou jsou úplně nejvíc ♥️. Vánoční vouchery na společné dovolené nebo výlety pořídíte u:

Amenity Resorts

Amenity Resort Špindlerův Mlýn

Jen kousek od sjezdovky Labská a zastávky bezplatného skibusu do areálů Svatý Petr, Medvědín či Hromovka objevíte tento moderní hotel s malým wellness centrem,  bazénem, dětskou hernou i hřištěm. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

 

Amenity Hotel & Resort Lipno

Amenity Hotel & Resort Lipno stojí na břehu přehrady s vlastní oblázkovou i písečnou pláží. Čeká vás krásný výhled, v létě koupání pár kroků od pokoje a v zimě se vodní procha mění v největší upravovanou bruslařskou dráhu na světě. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

 

Amenity Resort Česká Kanada

Zamilujte si Českou Kanadu ještě o něco víc a objevte každé její zákoutí. Uprostřed čisté přírody se ukrývají útulně zařízené rodinné domy se zahradou, které jsou ideální až pro 6 osob. Tak si dejte nohy nahoru a užijte si rodinnou pohodu u západu slunce, zatímco děti dovádí opodál. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

 

Amenity Hotel & Resort Orlické hory

Po dni plném výletů po okolí nebo lyžováním v nedalekém skiareálu si zasloužíte pořádný relax. Nechte děti si hrát v dětském koutku nebo s prarodiči na dětském hřišti a navštivte místní wellness, kde se o vás přímo královsky postarají. Nechte se namasírovat nebo jenom v klidu relaxujte ve velké vířivce či bylinkové sauně. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

 

Amenity Penzion Horní Věstonice

Jako ve středomoří se budete cítit v zahradě tohoto penzionu na jižní Moravě. V létě si tu užijete bazén, jezírko s barevnými KOI kapry, dětské hřiště s dřevěnou lodí, adventure golf, obří šachy i ohniště a udírnu. Relaxujte v sauně, vířivce či na masáži. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

 

PECR Well a PECR Deep

V PECRu se nemožné stane skutečností! S komfortem čtyřhvězdičkového hotelu máte k dispozici i vše, co si s malými dětmi můžete jen přát. Dětská herna, samostatná ložnice v prostorných apartmánech, nejrůznější rodinné aktivity na dosah ruky i vybavení pro rodiny s těmi nejmenšími návštěvníky. 
Vánoční voucher do hotelů pořídíte zde.

Chata Granit

V centru šumavského dění, jen pár krůčků od sjezdovek leží moderně zrekonstruovaná chata Granit. Útulné pokoje se stanou vaším druhým domovem a po náročném dni v zimě na sjezdovkách a v létě v horách, vás měkoučké peřiny přivítají s otevřenou náručí. Vánoční voucher do chaloupky pořídíte zde.

OREA Hotels

OREA Resort Horal

Nedaleko sjezdovek lyžařského areálu Svatý Petr a zažijte nezapomenutelné chvíle s rodinou. Můžete se v klidu slunit na terase, zatímco děti dovádí na dětském hřišti nebo si vychutnat odpolední kávu, zatímco si hrají ve vnitřní dětské herně plné hraček. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

OREA Hotel Špičák

Ubytování na Šumavě je ideálním místem pro aktivní i relaxační rodinnou dovolenou. Přímo u hotelu naleznete dřevěné dětské hřiště s prolézačkami a uvnitř hotelu se nachází dětský koutek. K zapůjčení je i některé dětské vybavení. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

OREA Resort Devět Skal

Během školních prázdnin a vybraných víkendů v hotelu připravují zábavný animační program pro děti. A celoročně vaše děti zabaví velké dětské hřiště a krásná herna plná hraček. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

OREA Resort Sklář

Děti budou od rána do večera dovádět v bazénu nebo na dětském hřišti plném nejrůznějších prolézaček a vy si zatím můžete vychutnávat tu pravou dovolenkovou pohodu na čerstvém vzduchu uprostřed čisté přírody. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

Orea Resort Horizont

Uprostřed šumavských lesů, daleko od každodenního shonu velkoměsta vás ohromí místo ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi. Orea Resort Horal vám poskytne skvělé zázemí a služby luxusního hotelu, protože to je to, co si po náročných pracovních dnech zasloužíte. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

OREA Resort Santon

Přímo na břehu Brněnské přehrady stojí OREA Resort Santon. Z balkonu budete mít krásný výhled a stačí sejít pár schodů a jste v přístavišti Bystrc, kde začínají lodě své pravidelné plavby po přehradě. Kolem přehrady je plno pláží a na nejbližší dětské hřiště dojdete za pár minut po asfaltové cyklostezce. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

OREA Resort Panorama Moravský Kras 

V létě i v zimě si nemusíte příliš lámat hlavu s programem. Ve všech ročních obdobích vám je k dispozici místní wellness centrum, vintřní bazén a v letní sezóně se můžete těšit i na venkovní dohřívaný bazén s toboganem, na kterém budou dovádět děti od rána do večera. 
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

Hotel Ski

Co takhle letní animační program pro děti, wellness pro rodiče a společné chvíle u bazénu nebo zimní lyžovačka v nedalekém skiareálu?
Vánoční voucher do hotelu pořídíte zde.

Chalupa na mechu

Po ránu se nechte probudit slunečními paprsky, které vás vylákají si vychutnat čerstvě uvařenou kávu na zápraží s výhledem na probouzející se přírodu. Jedno po druhém za vámi dorazí rozespalé dítko a společně si užijete pomalé ráno u skvělé snídaně. No nezní to romanticky? Vánoční vouchery můžete objednat prostřednictvím e-mailu: chalupy@solanec.cz

Resort Sepetná

Je jen na vás, jestli budete dny trávit procházkami na čerstvém horském vzduchu nebo si naplánujete program v hotelovém bazénu. Děti se přes den vydovádí na dětském hřišti a vy si tak můžete v klidu vychutnat šálek čerstvé kávy s výhledem. Vánoční vouchery pořídíte zde

Lumia Gallery

Přímo v historickém centru hlavního města, jen pár kroků od Staroměstského náměstí naleznete moderní interaktivní expozici audiovizuálního umění. Ale nebojte, není to žádná obrazová galerie, tady se rozhodně děti nudit nebudou. Vánoční vouchery pořídíte zde.

Fun Arena

4 patra plná zábavy nejen pro děti přímo v centru Prahy, to si nesmíte nechat ujít! Z Fun Areny si odnesete domů spoustu zážitků a děti budou mít ve škole a školce rozhodně co vyprávět. Je jen na vás, jestli si zvolíte únikovku, paintball, arkádové hry nebo pořádnou bitvu s NERFkami. Vánoční vouchery pořídíte zde.

Pevnost poznání

Vkročte do obří osmimetrové makety mozku a objevte neuronovou síť v celé své kráse. Těšte se na logické a složité úkoly, 3D piškvorky i zapeklité hlavolamy. Až své mozkové závity pořádně potrápíte, nesmíte vynechat jednu z místních nejoblíbenějších atrakcí – gyroskop, ve kterém se budete cítit jako piloti opravdového akrobatického letounu. Vánoční vouchery pořídíte zde.

Svět medúz

Přes 10 000 medúz na jednom místě, světelná show a střecha s dětským hřištěm plným trampolín vás čekají na střeše obchodního centra Arkády Pankrác ve Světě medúz. Vánoční vouchery pořídíte zde.

Playpaper

Tvoření a malování s dětmi je zábava. Zvlášť, když se nemusíte obávat nepořádku doma, špinavého oblečení a nebo, nedej bože, otisků dětských ruček na nábytku a zdech. S Playpaper, skvělou zábavou pro děti nejen do deštivých dnů, se stanete během okamžiku Rembrandty i Picassy. Vánoční vouchery pořídíte zde.

Galaxie barev

Nová expozice Galaxie barev na pražském Chodově vás vezme na nezapomenutelnou cestu do tajů interaktivního umění. Užijete si jedinečnou světelnou výstavu a na konci si odnesete nejen nevídané zážitky, ale i vlastnoručně vytvořené originální umělecké dílo. Vánoční vouchery pořídíte zde.