Interaktivní stezku Krakonošova zpovědnice projdete i s kočárkem

Tip na krátký nenáročný výlet plný úkolů pro děti máme z knížky Krkonoše s dětmi - s kočárkem i pěšky, v kterém najdete 43 vyzkoušených výletů po Krkonoších a spoustu krásných fotek. A v naší databázi hotelů, penzionů i chalup zase najdete tipy na ubytování v Krkonoších.

Krakonošova zpovědnice je nenáročná turistická trasa. Vede po rovince, zvládnete ji i s kočárkem či odrážedly. Ideálním výchozím bodem je hotel Corso v Peci pod Sněžkou, pokračujte po modré turistické značce. Trasa je dlouhá 2,5 km a končí poblíž dolní stanice lanovky na Portášky, takže výlet můžete spojit s návštěvou Herní krajiny Pecka

Na stezce Krakonošova zpovědnice na děti čeká 8 zábavných zastávek - lodě, piškvorky, hlavolam, žabí bludiště a další úkoly. První zastávku najdete u penzionu Alena. 

Zastavení číslo 5 je ukryto v kapličce. Právě zde, v Krakonošově zpovědnici, se mohou děti Krakonošovi svěřit se svými tajnými přáními i malými hříchy.

U každé zastávky najdete i lavičku, takže si můžete odpočinout nebo rovnou vybalit svačinku.

Za tip a fotky děkujeme Veronice Halákové a knížku plnou krkonošských výletů pro děti seženete na jejím webu S kočárkem na hory.

 


Objevte i plno dalších tipů na výlety v Krkonoších pro každé roční období