Vydejte se s dětmi na návštěvu za čerty: Peklo Čertovina a hotel Kocourkov

Na našich FB stránkách Cestujeme s dětmi a Hory s dětmi pravidelně soutěžíme o vstupenky i pobyty. Děkujeme výherkyni pobytu v netradičním hotelu Kocourkov se vstupem do Pekla Čertovina za obsáhlou recenzi a spoustu fotek. Jaký pokoj si vybrali? A jak se dětem líbilo v Pekle?Z výhry pobytu jsme byli nadšeni, na cestu za čerty jsme se vydali z nedalekých Pardubic, na místo jsme dojeli za 45 minut. Peklo Čertovina se nachází v lesích Medkovy Kopce, cestou nás vedly cedule. V hotelu Kocourkov je každý pokoj úplně jiný, my si vybrali a domluvili už před příjezdem pokoj " Autosalon". Tento pokoj jsme zvolili, jelikož taťka nám v autech pracuje, tak aby se cítil jako doma.Po otevření vstupních dveří jsme jen žasli. Dokonalé, krásné, vše do posledních detailů propracované. Postele, skříně ze dřeva, krásná malba na zdi, volanty, klíče, matice jako ozdoba na stěnách. Opravdu jako v autosalonu. V pokoji byla luxusně vybavená koupelna se sprchou i vanou a základní kuchyňka s kávovarem.Během pobytu jsme měli možnost navštívit vířivku, vzdálenou asi 5 min pěšky od ubytování. A pro hosty tu mají i venkovní bazén. Počasí koupání úplně nepřálo, tak se dcera jen rychle smočila a rychle na pokoj. 

Děti u hotelu zabaví dětské hřiště, dva skákací hrady a řetízkový kolotoč. Na celé hřiště je vidět z obrovské terasy, kde si můžete vychutnat kávu a přitom mít dohled nad dětmi. Ty naše odbíhaly od zmrzlinového poháru na skákačky a nechtěli ani jít na večeři.

Ta proběhla formou "Obžerství". Číšník nám ukázal náš stůl, informoval nás o doplatcích a mohli jsme hodovat. Výběr jako v hotelu s all inclusive. Od masa, zeleniny, příloh, ovoce, dortíků, jednohubek, až po tatarák či kýtu.

Páteční večery tu pravidelně pořádají čertovskou zábavu. DJ za mixážním pultem a čerti s dětmi dokázali zvednout z lavic a židlí i nás starší. A proběhla i tombola o čertovské ceny. 

V Pekle Čertovina už jsme v minulosti několikrát byli, čerti nás dokonce poznali a tak si mladší dítko vyzkoušeli, jak se zlepšilo a co je potřeba ještě dotáhnout ke spokojenosti maminky.Po protančeném večeru se nám spalo krásně a ráno nás čekala bufetová snídaně s obrovským výběrem. Po snídani jsme předali s velkým díky pokoj a čekala nás závěrečná prohlídka pekla. To bylo to nej, co se týká zábavy. Hodinový program peprných slov, srandy, zkoušení dětí i dospělých v neskutečných prostorách pod zemí.

Do detailu zpracované peklo, jeho průřez, vše jen dřevěné a kovářské zpracování. Velmi věrohodné. Vůbec se nám nechtělo odjíždět.Ještě jsme si prošli známou stezku, která Vás přivede k Peklu, dozvíte se spoustu zajímavostí z úkolů a cesta vám tak líp uteče. Zastávka je u čarodejnice Bromildy, která Vám dá vypít hadí jed:-)) Škoda, že zrovna nejezdil Konibus, ten máme moc oblíbený. Jde o projížďku čertovským povozem s koňmi. Cestu děti plní úkoly a tatínci kydají hnůj.Pobyt v Pekle můžeme na 100 % doporučit rodinám s dětmi i bez nich. Čerti jsou dobrá parta, skvěle se doplňují. Program přizpůsobují věku dětí, rozhodně nechtějí děti stresovat, ale chtějí spíše pobavit. A to i dospělé.

Láká vás výlet za čerty? Přečtěte si ještě další informace o Peklu Čertovina a naplánujte si svůj pobyt v hotelu Kocourkov.