Ubytování, která mají skvělé dětské herny

Tady se vaše děti skvěle vyřádí

Vyrážíte na dovolenou nebo prodloužený víkend a největší noční můrou je, že se vaše malé ratolesti budou nudit? Kde tu energii ty děti pořád berou, že? Počasí umí být dosti proměnlivé a tak je důležité vsadit na jistotu! A tou jsou rozhodně dětské herny. Proto jsme pro vás vybrali 10 ubytování, u kterých se pobyt vyplatí už jen díky skvělé dětské herně. Zde se vaše děti rozhodně nudit nebudou.

OREA Resort Sklář

Proč se vám tu vyplatí pobyt s dětmi: perfektní animační programy s Liškou Eliškou

Každé ráno vás zde bude vítat dechberoucí výhled na vrcholky Krkonoš, který si dozajista zamilujete. Po líném ránu u výtečné snídaně, o kterou se nebudete muset starat, vezměte děti do místní herny a věřte, že budou nadšené. O zábavu se tu postará Liška Eliška, která je oblíbeným maskotem OREA Hotels. A abyste se odreagovali i vy, můžete pak vyrazit do wellness centra, kde na vás čeká například finská sauna nebo vířivka.

V Krkonoších také rozhodně s dětmi vyrazte na výlet. V zimě vás jistě zaujme množství sjezdovek, které v okolí jsou. V jarních a letních měsících určitě oceníte bobovou dráhu, Anenské údolí nebo Liščí stezku. Po pobytu na čerstvém vzduchu nezapomeňte děti vzít do vnitřního vyhřívaného bazénu, kde vyčerpají poslední zbytky energie a poté alou na kutě.

Více o OREA Resort Sklář najdete zde.

 

Hotel PECR Deep + PECR Well

Proč se tu ubytovat s dětmi: zbrusu nová herna od května 2024, bazén s výhledy na střeše

Myslíte si, že čas luxusních hotelů s příchodem dětí skončil? Vyvedeme vás z omylu. Hotel PECR Deep + PECR Well vám nabídne komfort čtyřhvězdičkového hotelu a současně skvělé vyžití pro děti. Můžete si tak v klidu odpočívat v jedinečném welness, které najdete na střeše hotelu s výhledem na hory, zatímco si vaše děti budou hrát na kuchaře, princeznu nebo třeba skákat panáka v parádní herně.

Když bude počasí přát, tak se ráno, po vydatné snídani v místní restauraci, můžete vydat na výlet. Okolí nabízí spoustu aktivit a vyžití pro rodiny s dětmi. Mimo zimní sezónu, kdy můžete lyžovat na okolních sjezdovkách, můžete navštívit třeba naši nejvyšší horu Snežku. Kdo si na ni ještě netroufne s prcky vyjít pěšky, může použít lanovku, která má zastávku právě v Peci pod Snežkou. A po vydatné tůře nezapoměňte děti odměnit třeba v Relaxparku, kde na ně čeká mimo jiné i bobová dráha.

Více o hotelech zde: PECR Deep, PECR Well

 

Penzion Permoník

Proč se tu ubytovat s dětmi: kompletní vybavení pro jejich pobyt a navíc i vybavená dětská herna, prostorná tělocvična s lezeckou stěnou, žíněnkami a švédskou bednou a rozlehlé dětské hřiště.

Už jste někdy spali u Víly Amálky, Rákosníčka nebo třeba Krtečka? Že ne? Tak v Permoníku máte tu možnost, protože každý pokoj nese název nějaké pohádkové bytosti. To si vaše malé ratolesti určite zamilují. A nejen to, především velkou vnitřní hernu s parádní prolézačkou, skluzavkou nebo báječnou schovávačkou. Mohou tu třeba skákat panáka nebo hrát ,,Honzo vstávej”. Fantazii se meze nekladou.

Během toho, co budou vaše děti dovádět v herně nebo na venkovním hřišti, si můžete vychutnat výbornou italskou kávu na terase, kde na vás dýchne čerstvý horský vzduch a odvane s sebou všechny všední i nevšední starosti. Je jen na vás, zda den strávíte v areálu penzionu nebo se vydáte objevovat okolí. Čeká tu na vás toho spousta. Za zmínku určitě stojí venkovní hra s hledáním pokladu, která startuje přímo v Permoníku. Na výběr máte dvě trasy, kratší a delší. A na jejím konci vás čeká sladká odměna.

Více o Penzionu Permoník najdete zde.

 

Chalupa U Černých

Proč se tu ubytovat s dětmi: obrovská herna v podkroví jen pro vaše děti, klid mimo turistické oblasti

Jste zastánci spíše menšího ubytování s domáckou atmosférou někde uprostřed přírody, daleko od velkých měst a přehršle lidí? Tak to se vám určitě zalíbí Chalupa U Černých, která stojí uprostřed lesů a kopců v samém srdci Krkonoš. A to největší plus? Pořádná herna v podkroví! Takže, až si budete ve stylové jídelně vybízející k pomalé snídani vychutnávat svoji raní kávu, o dětech nebudete ani vědět.

Až se vydovádí, nachystejte sváču, sbalte batůžky a vyrazte na tůru do hor. Nebo raději na kole? Obojí je tu možné. Krkonoše nabízejí spoustu zajímavých stezek krásnou přírodou. A po pořádném výšlapu můžete skočit do venkovního bazénu, který je vám tu v letních měsícíh k dispozici.

Chalupa je ideální pro velkou rodinu nebo skupinu 4-5 rodin, ubytuje totiž až 17 osob. K dispozici je pro každou rodinu vlastní pokoj a samozřejmostí je vybavení pro ty nejmenší.

Více o Chalupě U Černých najdete zde

 

Samota Hojšín

Proč se tu ubytovat s dětmi: dvoupatrová herna, ubytování kousek od Prahy, přesto na samotě

Uprostřed lesů, obklopena rozlehlou zahradou a přírodním jezírkem se rozprostírá Samota Hojšín. Jste zde opravdu na samotě, kolem pozemku nikde nic, jen klid. Děti celý den neuvidíte, protože dostat je z dvoupatrové herny bude nadlidský úkol, věřte nám. Ve spodním patře herny najdete spoustu hraček, stůl na kreslení, válecí pytle.. Naopak v horním patře najdete síť vybízející k odpočinku nebo čtení knížek. Což ocení nejen děti, že?

Celý objekt samoty nabízí až 50 lůžek. Můžete tak vyrazit s celou partou či širší rodinou. Je zde velký dětský pokoj s patrovými postelemi, takže všechny vaše ratolesti mohou spát pěkně pospolu a vyprávět si před spaním strašidelné historky. Zatimco vy můžete s přáteli posedět v rozlehlé kuchyni nebo společenské místnosti. V letních měsících by byla určitě škoda nevyužít ohniště nebo terasu s grilem.

Samotu Hojšín lze pronajmout celou nebo pouze její část, záleží tak na vás, s jak velkou partou vyrazíte. Nudit se zde určitě nebudete. Okolí Samoty láká ke klidným procházkám přírodou, avšak v samotném areálu najdete dostatečné vyžití i místa k odpočinku.

Více o Samotě Hojšín najdete zde.

 

Hotel Kristián

Proč se tu ubytovat s dětmi: babyfriendly hotel se skvělou hernou a bazénem

Ledovcová jezera, nejvýše položený hrad České republiky nebo řada řemesel vycházejících z vůně dřeva. Tohle vše vám nabídne Šumava a spolu s tím také Hotel Kristián, který je babyfriendly každým coulem. Po ránu se nadechnete čerstvého vzduchu u svojí raní kávy. Poté se dosyta nasnídáte vy i vaše děti, aby měly energii třeba na potápění se v balónkovém bazénku. Nebo na šplhání po lanovém mostě? To už necháme na nich. Čeká je tu totiž suprová herna, kde bude o zábavu postaráno.

Po obědě hurá na kola. V okolí hotelu to zajímavými místy jen přetéká. Zajeďte do pralesa, vyšplhejte na rozhlednu nebo navštivte lesní skřítky. Po pořádném výletu se nezapomentě osvěžit v hotelovém bazénu. Že vám vyhládlo? Nedivíme se, tak hurá do restaurace na zaslouženou večeři. A co pak? Už se jen uvelebte v obláčkově nadýchaných peřinách a nechte si něco krásného zdát.

Více o Hotelu Kristián najdete zde.

 

Hotel reStart

Proč se tu ubytovat s dětmi: obrovská herna přímo v hotelu, aquapark hned vedle a Český ráj na dosah

Tak tohle je ráj opravdu pro všechny! V pohádkovém Jičíně se nachází Hotel reStart, který bude rájem nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. Proč? V hotelu se nachází obrovská herna se skákacím hradem a spoustou hraček. Vyřádí se zde opravdu každé dítě. Vy je můžete sledovat opodál nad šálkem výborné kávy. A pokud jsou vaše děti vodní živly, hned vedle se nachází aquapark s tobogánem, divokou řekou i bazénkem pro ty nejmenší. A co vy? I rodičům je zde přeci slibován ráj. Jaký? Moderní wellness, které mimo jiné nabízí i thajské masáže. A kde jinde si po dni stráveném v dětské herně odpočinout než na pořádné masáži?

Za pěkného počasí můžete po výborné snídani vyrazit třeba na procházku pohádkovým městem, kde budete objevovat rodiště známého ševce Rumcajse nebo vyjeďte objevovat dominanty Českého ráje - Prachovské skály. Věřte, že po té vyhlášené krupicové kaši, kterou si dají děti k snídani, budou mít energii na celý den.

Takže pokud vás Hotel reStart uchvátil, jako nás, mrkněte se na volné termíny vaší pohádkové dovolené.

 

Hotel Galaxie Zlín

Proč se tu ubytovat s dětmi: součástí hotelu je vnitřní zábavní park TOBOGA Galaxie

To je nekonečná nálož zábavy! Vaše děti se zde budou vesmírně bavit a vy můžete zatím odpočívat ve wellness. Zní vám to jako sen? Ne v Hotelu Galaxie Zlín. Součástí hotelu je totiž obří herna TOBOGA Galaxie, kde je spousta trampolín, prolézaček nebo vozítek. Děti nadchne určitě i animační program, který zde probíhá a vás jistě potěší možnost hlídání. Takže pokud si chcete udělat svoji chvilku a číst si na pokoji svoji oblíbenou knihu nebo zajít na masáž, zde to není vůbec žádný problém.

Tohle netradiční ubytování vás jistě okouzlí, protože i pokoje jsou ve hvězdném stylu, takže se tam budou děti cítít jako v kosmické lodi. Součástí hotelu je samozřejmě i restaurace, takže z něj nemusíte vytáhnout paty. Kdyby jste si přece jen chtěli odpočinout ode všeho toho hraní, doporučujeme zajít do zlínské zoologické zahrady, kde si můžete třeba pohladit a nakrmit rejnoky nebo navšítiv ptáky kivi, kteří se chovají v celé ČR pouze zde. A to zní jako plán!

Více o Hotelu Galaxie Zlín najdete zde.

 

Rezidence Za Vodou - Vážka

Moderní prádzninový dům, který si zamilujete na první pohled vy i vaše děti. Jakmile přijedete zaujme vás prostorný bazén u domu. Po hlubším prozkoumání zjistíte, že se v něm nachází slaná voda, takže je ideální na letní radovánky. Jakmile otevřete dvěře domu, děti se rozprchnout do herny, kam si mohou sami i vyšplhat po lezecké stěně. Pro větší fajnšmejkry zde mají herní místnost s nejnovějším XBOXEM a řadou předplacených her. Pokud však máte rádi klasiku, udělají vám radost společenské hry, které jsou zde k zapůjčení.

Rodiče jistě potěší sauna s ledovým bazénkem, kde mohou odpočívat, zatímco dětí paří hry, ať už digitální nebo ty společenské. Až bude dost hraní a saunování, jistě vám přijde vhod strávit nějaký čas společně. Ukažte dětem, jak jste jako malí řádili v potoce. Hned vedle domu jeden takový protéka, tak vyhrňte nohavice a šup do něj. Den zakončete tradičním táborákem s opekáním buřtů a hrou na kytaru. Jistě se zapojí celá rodina.

A pokud budete chtít vyraztit někam mimo dům, čeká vás zde překrásná příroda Krkonoš. Jen pár kroků od domu navštivte stezku korunami stromů. Uvidíte z ní překrásné výhledy. Za zmínku jistě stojí i aquacentrum, kde se koneckonců vyřádí nejen děti, ale i rodiče.

Vše o Rezidenci za vodou najdete zde.

 

Nenašli jste zde přesně to, co pro vaši rodinu hledáte? Mrkněte na další ubytování, kde najdete vnitřní herny pro vaše ratolesti.