Penzion Permoník

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Cenová hladina: Střední
42 lůžek
11 pokojů
Dolní Malá Úpa 115, 542 27 Dolní Malá Úpa, Česká republika

Popis ubytování

Nadechněte se čerstvého vzduchu a užijte si opravdu pohodovou dovolenou v penzionu Permoník v Dolní Malé Úpě. Vaše děti to tady budou milovat. Od rána do večera je uvidíte, jak dovádí na prostorném velkém dětském hřišti, zatímco vy si vychutnáváte šálek dobré čersvé kávy s výhledem do krásné přírody. A když je venku zrovna ošklivo, nesmutněte, vaše děti se zabaví v dětské herně plné nejrůznějších hraček a her. 

Ubytování na sjezdovce v Krkonoších

Už po cestě do hor se děti nebudou moci dočkat vašeho příjezdu. Ubytováni budete v útulných rodinných pokojích a děti vám ten váš už dávno vybraly podle pohádkového názvu. Ubytovat se totiž můžete u Rákosníčka, víly Amálky i Krtečka a dalších pohádkových bytostí. Z pohodlných vyhřátých postelí se vám po ránu nebude chtít vystrčit nos a vyláká vás jen vůně čerstvé snídaně. A po snídani už hurá na výlet!

Krkonoše pro rodiny s dětmi

Je jen na vás, jestli strávíte den hraním her v areálu penzionu nebo se hned po snídani vydáte pokořit Sněžku. V zimě se vaše děti nebudou moci dočkat celodenní lyžovačky na sjezdovce hned u penzionu, kde se o ně v lyžařské školce postarají zkušení instruktoři a domů se budou vracet jako úplní lyžařští profíci. Vy si zatím můžete dopřát pořádný relax v místní sauně nebo si užít chvíle klidu s knížkou a dobrým čajem. A v létě se těšte na pravidelné grilování na terase, po kterém s plnými bříšky vaši nejmenší upadnou do postelí a usnou "než bys řekl švec".

celý popis ubytování skrýt popis

Zjistit ceny a dostupnost

Vybavení a služby ubytování

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Chata Ťapka
Malá Úpa, Krkonoše
61 m
Cenová hladina: Nízká
Horský Hotel Javor ***
Malá Úpa, Krkonoše
318 m
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 8,5
Lysečinská Bouda
Horní Maršov, Krkonoše
1 km
Penzion Vápenka
Horní Maršov, Krkonoše
2 km
Cenová hladina: Nízká
Hodnocení rodin s dětmi 9,3
Penzion Čert ***
Horní Maršov, Krkonoše
2.3 km
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 9,2
Chata Hradečanka
Malá Úpa, Krkonoše
2.4 km
Cenová hladina: Vyšší
Chata Jeřabinka
Malá Úpa, Krkonoše
2.4 km
Cenová hladina: Nízká
Penzion u Veselých
Pec pod Sněžkou, Krkonoše
2.5 km
Cenová hladina: Nízká

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.