Horský Hotel Javor ***

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Cenová hladina: Střední
Dolní Malá Úpa 128, 542 27 Malá Úpa, Česká republika

Popis ubytování

Chcete-li s dětmi do Krkonoš, pak rozhodně do jeho klenotu, horské vesničky Malá Úpa. Najdete zde nejvíce baby friendly hotel široko daleko, Horský Hotel Javor. Pro děti vám zde zapůjčí veškeré potřeby. Díky aktivitám a programu bude o vaše ratolesti postaráno už od rána. Zažijete proto dovolenou, na které si konečně odpočinete i vy.

Ubytování v Krkonoších

Ráno si v hotelu pochutnáte na vynikající snídani a pak už jen se svačinou v batůžku vyrazíte vstříc krkonošské přírodě. V zimě se těšte na běžkařské trasy i lyžařská střediska v okolí. Po zbytek roku můžete vybírat z tolika cílů procházek, že nebudete vědět kam dříve.

Po návratu na hotel si dopřejte zasloužený odpočinek a vypusťte děti vybít poslední zbytky energie do zahrady s hřištěm, prolézačkami, trampolínou, lanovým parčíkem a mini zoo. Společně můžete relaxovat ve wellness centru s venkovním vyhřívaným bazénem, vířivkou a infrasaunou. Díky službě hlídání dětí si v klidu vychutnáte i masáž.

Hotel v Krkonoších pro děti

Horský Hotel Javor myslel na potřeby dětí v každém ohledu. Pro nejmenší uschováte jídlo do speciální lednice, přebalíte je v pohodlí na pultíku, umyjete v dětské vaničce a uložíte do dětské postýlky. Starší děti budou dlouhou vzpomínat na animační program, díky kterému se zúčastní olympiády na X-boxu, opékání špekáčků, lampionového průvodu nebo strašení a diskotéky. Zatímco vy budete odpočívat, děti vám mohou vyrobit překvapení ve výtvarné dílně. U jídelního stolu po nich zůstanou jen prázdné talíře díky nabídce dětských jídel.

 

celý popis ubytování skrýt popis

Zjistit ceny a dostupnost

Vybavení a služby ubytování

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Chata Ťapka
Malá Úpa, Krkonoše
285 m
Cenová hladina: Nízká
Hodnocení rodin s dětmi 8,5
Lysečinská Bouda
Horní Maršov, Krkonoše
1.2 km
Penzion Vápenka
Horní Maršov, Krkonoše
2 km
Cenová hladina: Nízká
Penzion u Veselých
Pec pod Sněžkou, Krkonoše
2.2 km
Cenová hladina: Nízká
Hodnocení rodin s dětmi 9,3
Penzion Čert ***
Horní Maršov, Krkonoše
2.2 km
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 9,2
Chata Hradečanka
Malá Úpa, Krkonoše
2.6 km
Cenová hladina: Vyšší
Chata Jeřabinka
Malá Úpa, Krkonoše
2.7 km
Cenová hladina: Nízká

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.