Jak fungují příměstské tábory? Řešení letních prázdnin pro pracující rodiče

Na dva měsíce prázdnin se školáci těší snad už od 1. září. Jejich rodiče se zase díky dlouhému letnímu volnu stávají mistry v plánování. Pracující rodiče mají v létě většinou 2 až 3 týdny volna a děti 8. Prarodiče často ještě také sami pracují. Jak tuto zapeklitou situaci vyřešit?

Zachrání vás příměstské tábory. Podívali jsme se detailněji na program pražských příměstských táborů SPORTJOY a rovnou domluvili slevu 400 Kč pro členy explorio klubu

 

Jak funguje příměstský tábor?

Narozdíl od klasického tábora, na příměstském děti nezůstávají přes noc. Ráno je dovedete na místo konání a večer si je zase vyzvednete. Konkrétně u táborů SPORTJOY se o děti postarají od 7:30 do 18:00. Děti ale můžete přivést i o něco později a vyzvednout o něco dřív, protože hlavní program probíhá mezi 9:00 do 16:20. Pro děti je zajištěný i oběd a pitný režim. Problémem nejsou ani speciální stravovací požadavky, zajistí oběd například pro vegetariány, děti s bezlepkovou dietou nebo diabetiky. Dětem zabalte svačinky a vhodné oblečení podle aktuálního počasí.

 

Kde se tábory SPORTJOY budou konat?

Vybírat můžete z 10 různých lokalit po celé Praze. Jde o budovy škol nebo sportovní haly. Za hezkého počasí děti tráví maximum času na čerstvém vzduchu, ale vždy je připraveno vnitřní zázemí pro déšť nebo velká vedra. Některé z táborů jsou zaměřené sportovně, jiné víc kreativně. A mají i verzi pro malé děti už od 3 let.

 

Děti si vyzkouší 25 různých sportů

Tábory SPORTJOY mají pro děti připravený pestrý sportovní program. Vyzkouší si i méně tradiční aktivity, těšit se mohou také na plno her a soutěží. Program je určený pro děti od  5 do 15 let, Děti jsou jsou rozdělené do skupin podle věku a dovedností.

Podívejte se na ukázku denního programu

 

Kreativně zaměřený program

Varianta táborů KIDSJOY pro děti od 5 do 15 let je zaměřená na výtvarné a hudební aktivity. Děti čeká i zábavné pojetí vědy, přírodovědy a techniky. A i v tomto typu táborů si děti zasportují.

Podívejte se na ukázku denního programu

 

Tábory pro děti již od 3 let

Protože i školky mají většinu letních prázdnin zavřeno, vznikla táborová varianta BABYJOY pro děti od 3 do 5 let. Je zaměřená také sportovně jako tábory SPORTJOY, ale skupinka dětí je menší, starají se o ni vždy 2 instruktoři a program je přizpůsobený jejich věku. I tak si děti vyzkouší během týdne 15 různých sportů a užijí si plno soutěží.

Podívejte se na ukázku denního programu

 

Získejte slevu na příměstský tábor podle svého výběru

Ceny týdenních táborů SPORTJOY, KIDSJOY i BABYJOY jsou jednotné - 2950 Kč. Pokud přihlašujete více svých dětí, platí sourozenecká sleva a cena za dítě činí 2750 Kč. Členové explorio klubu si mohou odečíst 400 Kč z tábora podle svého výběru. Členství v klubu je zcela zdarma, pokud zatím nejste přihlášeni, registrujte se, čeká vás plno zajímavých slev a výhod.