Týden u Lago di Garda se vstupem do zábavního parku Gardaland

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Cenová hladina: Vyšší
Via Monte Brione 6, 38066 Riva del Garda, Itálie

Největší italské jezero obklopené horskými štíty je rájem pro cyklistiku i turistiku. Po cyklostezkách se vydejte třeba k jezeru Lago di Cavedine, do Pregasina či k Lago di Ledro. Za úchvatnými výhledy vyjeďte lanovkou na Monte Baldo. A určitě si alespoň jeden den vyhraďte na Gardaland, který patří k nejlepším zábavním parkům v Evropě. Díky naší spolupráci s Worldee si ušetříte práci se zařizováním. Rezervují pro vás ubytování i vstupenky do Gardalandu.

Na kolik týden u Lago di Garda vyjde?

Záleží na termínu, počtu dětí i jejich věku, ale máme pro vás příklad konkrétní kalkulace: Bezděkovi i jejich 2 děti ve věku 14 a 10 let milují výlety na kolech a k jezeru Lago di Garda by se rádi vydali v červnu, ještě než začne hlavní letní sezóna. 

Ubytování na 7 nocí v plně vybaveném apartmánu Riva del Garda a celodenní vstupenky do zábavního parku Gardaland vyjdou jejich rodinu celkem na 28.200 Kč. Vyplňte poptávkový formulář a Worldee připraví balíček přímo podle potřeb vaší rodiny.

celý popis ubytování skrýt popis

Vybavení a služby ubytování

Nezávazná poptávka

  V tomto ubytování sice explorio poukaz nemůžete uplatnit, ale můžete si vybrat z mnoha jiných ubytování, která ho akceptují a garantují tak možnost zrušit pobyt až 24 hodin před příjezdem. A ještě obdržíte příjemnou 5% slevu. Více o explorio poukazech.

  Nevíte si rady? Ozvěte se. +420 775 957 960 zakaznici@explorio.cz

  Odesláním poptávky souhlasíte s pravidly nakládání s osobními údaji.

  POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

  Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.

  Týden u Lago di Garda se vstupem do zábavního parku Gardaland