Just Jimramov

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Náměstí Jana Karafiáta 69, 592 42 Jimramov, Česká republika

Popis ubytování

Víte, kde je zemská hranice Moravy a Čech? Na Vysočině, a konkrétně prochází obcí Jimramov. Tento skvost horního toku Svratky vás vrátí do dob dávno minulých. Vydejte se na místo, o kterém jste možná ještě neslyšeli, ale na které rozhodně nikdy nezapomenete.

Ubytování pro rodiny na Vysočině

Penzion Just Jimramov uprostřed Žďárských vrchů učaruje všem milovníkům minimalismu. Pokud se při cestování s miminky a batolaty obejdete bez kompletní výbavičky, klidně sem vyražte. O spokojenosti rodin s většími dětmi se ani nemusíme zmiňovat. Stylové apartmány, některé i s vlastní kuchyňkou, poskytnou vše potřebné pro pohodlné a útulné ubytování.

V penzionu je k dispozici 6 různě velkých apartmánů. Nebojte se přivézt svá kola, lyže i kočárek, vše lze bezpečně uschovat. Jen domácí mazlíčky nechejte doma, ty v penzionu neubytují. Check in je možný od 14 hodin, ale přijet můžete kdykoliv, klíč pro vás bude připraven v automatické skříňce.

Ubytování s restaurací a wellness

Při svém pobytu nevynechejte rozhodně návštěvu také Restaurace Jimramov, která nabízí zdravou kuchyni s jídelníčkem dle ročního období. Odpočinout si po výletech můžete v soukromém wellness s finskou saunou, ochlazovacím bazénkem a relaxační zónou. 

Co podniknout s dětmi na Vysočině

V okolí městyse Jimramov můžete objevovat pravé krásy Vysočiny. Vydejte se třeba do Žďáru nad Sázavou, do Litomyšle, prozkoumejte poutní kostel Zelená Hora, který je zapsán na seznamu UNESCO, ale především si užijte výpravy do nitra Vysočiny, která je protkána zajímavými přírodními úkazy, stezkami i památkami.

celý popis ubytování skrýt popis

Zjistit ceny a dostupnost

Rezervace Dostupnost Recenze Ceník

Vybavení a služby ubytování

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Hodnocení rodin s dětmi 8,4
Resort Líšenský Dvůr
Sněžné, Vysočina
4.1 km
Cenová hladina: Vyšší
Hodnocení rodin s dětmi 8,8
Hotel Sněžné
Sněžné, Vysočina
4.7 km
Cenová hladina: Střední
Penzion Na Bělisku
Polička, Východní Čechy
5 km
Cenová hladina: Nízká
Wellness penzion Marta
Kuklík, Vysočina
5.4 km
Cenová hladina: Nízká
Penzion Pod Drátníkem
Svratka, Vysočina
5.7 km
Cenová hladina: Střední
OREA Resort Devět Skal ****
Sněžné, Vysočina
6.2 km
Cenová hladina: Vyšší
Hodnocení rodin s dětmi 9,5
Rodinný pension Klokočí
Kadov, Vysočina
6.8 km
Cenová hladina: Střední
Hotel Medlov
Nové Město na Moravě, Vysočina
8.1 km
Cenová hladina: Střední

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.