Hotel Elysee Praha ****

9,4
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) Hotel Elysee Praha ****

Popis ubytování

Hotel Elysee Praha se nachází v centru Prahy na Václavském náměstí. Ubytování nabízí zázemí pro rodiny s dětmi a nedaleko hotelu naleznete i několik dětských hřišť, odkud nebudete moci děti dostat.

Pokoje jsou luxusně a útulně zařízeny. Všechny disponují vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a WC, televizorem, bezdrátovým připojením k internetu i fenomenálním výhledem na Václavské náměstí. Pokoje jsou klimatizovány. Některé pokoje mají vlastní kuchyňku a balkon. Po předchozí domluvě je možné zapůjčení dětské postýlky pro nejmenší návštěvníky

Okolí hotelu nabízí mnoho aktivit pro rodinnou dovolenou. Pát metrů od hotelu je možné navštívit Národní muzeum, které nedávno prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a při špatném počasí můžete vyrazit na celodenní výlet do aquaparku v Čestlicích. V teplých dnech se pak nabízí návštěva pražské ZOO.

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Prostor na kočárek
Možnost ohřátí příkrmu
Obecné
Klimatizace na pokoji
Pokoje s balkonem/terasou
TV na pokoji
Pračka pro hosty nebo prádelna
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Pokoje s kuchyňkou
Pokoje s vanou
Vhodné pro
Pěší turistika

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.

Online rezervace ubytování

   
Rezervovat online
přes Booking.com