Hotel Královka

9,4
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) Hotel Královka

Popis ubytování

Hotel Královka a jeho okolí jsou doslova nabité možnostmi k aktivitám s dětmi. Přímo u hotelu mají obrovské dětské hřiště s podzemními tunely, lanovkou, pískovištěm, houpačkami a prolézačkami. Okolí si dobře prohlédnete z historické kamenné rozhledny Královka.

Kousek pod Královkou začíná naučná Mravenčí stezka, kterou dojdete do blízkého Bedřichova, kde můžete navštívit lanový park či přírodní koupaliště. V zimní sezóně si v Bedřichově s dětmi skvěle zalyžujete a celé Jizerské hory jsou plné upravených stop pro běžky.

Hotel nabízí ubytování v moderních, nadstandardně vybavených apartmánech s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou (lednice, mikrovlnka, myčka, indukční deska, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, vše pro mytí a sušení nádobí). Ve všech prostorách se připojíte na bezplatnou hotelovou WiFi. Pro děti do 3 let je možné zdarma zapůjčení postýlky i s lůžkovinami.

Samoobslužná restaurace alpského stylu nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně z předem vybraných surovin z velké části od regionálních dodavatelů. Za pěkného počasí využijete prostornou terasu s překrásným výhledem do širokého okolí, s dětským hřištěm hned vedle.

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Prostor na kočárek
Možnost ohřátí příkrmu
Venkovní dětské hřiště
Jídelní židličky
Přebalovací pult
Obecné
Pokoje s balkonem/terasou
TV na pokoji
Restaurace
Bar
Kavárna
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Parkování pro hosty zdarma
Pokoje s kuchyňkou
Vhodné pro velké rodiny
Vhodné pro
Lyžování
Cyklistika
Pěší turistika
Sport
Lyžárna/kolárna
Wellness
Vířivka

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.