Teepee village Tatanka

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Cenová hladina: Nízká
Hluboká u Borovan 26, 37312 Hluboká u Borovan, Česká republika

Popis ubytování

Posedět v kruhu u ohně a ulehnout na noc do teepee jako praví indiáni. Přímo u stanů budete pozorovat pasoucí se zvířata Safari parku. Na tuhle dovolenou budete ještě dlouho vzpomínat.

Park se zvířaty, dětské hřiště i výborné bistro

Teepee Vilage Tatanka najdete v Safari Resortu v Hluboké u Borovan v jižních Čechách. Uvidíte více než 25 druhů zvířat. Těšit se můžete třeba na jeleny, muflony, divočáky, velbloudy, lamy, pštrosy nebo bizony. Projedete se mezi nimi otevřeným terénním vozem a když budete mít štěstí, nechají se některá ze zvířat i pohladit. Přímo nad Safari parkem tu pořádají také lety vyhlídkovým balónem.

Děti se vyřádí na velkém dětském hřišti s prolézačkami, houpačkami, lanovou dráhou i skluzavkami. A rodiče si zatím mohou užít třeba kávu s domácím koláčem nebo točené pivo a poctivý hamburger v bistru NAŠE FARMA.

Dobrodružství v teepee stanu

Ubytování v teepee stanech nabízí nocleh pro 2 až 4 osoby. Nemusíte mít strach, že by vám tady děti nastydly. Stany mají dvouvrstvou stěnu se zlepšenou tepelnou izolací. Navíc jsou zde dřevěné podlahy a postele včetně matrací a povlečených peřin. Děti budou v teple i díky možnosti zapůjčení přímotopu a vyhřívaných dek. Stany jsou vybaveny lampičkami, připojením na elektřinu, USB připojením i uzamykatelným boxem.

Bike park pro celou rodinu

Vyzkoušejte si Pump track, 440 metrů dlouhou cyklistickou dráhu z terénních boulí a klopených zatáček, která vás naučí ovládat kolo v každé situaci. Pro zkušené je připravená překážková dráha Skill track s 8 překážkami, kde každá z nich prověří jezdce na maximální úrovni. Funguje tu i půjčovna kol.

celý popis ubytování skrýt popis

Zjistit ceny a dostupnost

Rezervace Dostupnost Recenze Ceník

Vybavení a služby ubytování

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Residence Safari Resort
Hluboká u Borovan, Jižní Čechy
33 m
Cenová hladina: Nízká
Residence Klažary u Žumberka
Kamenná, Jižní Čechy
6.3 km
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 8,3
Penzion Marie ***
Žumberk, Jižní Čechy
6.6 km
Cenová hladina: Střední
Penzion Dvorce
Třeboň, Jižní Čechy
8 km
Cenová hladina: Střední
Lesní Penzion Amálka
Třeboň, Jižní Čechy
8.1 km
Cenová hladina: Nízká
Residence Terčino údolí
Nové Hrady, Jižní Čechy
8.5 km
Cenová hladina: Střední
Třeboňské apartmány
Třeboň, Jižní Čechy
8.6 km
Cenová hladina: Střední

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.