Residence Safari Resort

8,8
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com)
Cenová hladina: Nízká
38 lůžek
7 pokojů
Hluboká u Borovan 26, 373 12 Hluboká u Borovan, Česká republika

Popis ubytování

Dovolená na safari! Sem ale nepotřebujete drahé letenky. Že to zní trochu jako sen? Vyvedeme vás z omylu! Tady se sen stane realitou. Ráno se budete probouzet s výhledem na volně se pasoucí klidné bizony a po snídani za nimi teréňákem vyrazíte na návštěvu. Po obědě vás nemine návštěva dětského hřiště a (nejen) na vášnivé cyklisty čeká bikepark, kde se vyřádí každý. To je Residence Safari Resort a vy to letos můžete zažít na vlastní kůži.

Z postele rovnou mezi zvířátka...

... ale ne úplně doslova, nebojte. Do safari se dostanete v místním otevřeném terénním voze a zblízka si tak budete moci prohlédnout alespoň část zvířat. Těch je tu totiž přes 200, dokážete se jich dopočítat? Když budete mít trochu štěstí, třeba se jeleni, mufloni, velbloudi, lamy či bizoni nechají pohladit. To je pak zážitek na celý život, na to vsadíme boty.

Přímo nad safari se můžete proletět i vyhlídkovým balonem, tak se ale pravděpodobnost přímého kontaktu se zvířátky poněkud snižuje. Nicméně i tak je to opět zážitek na celý život

Apartmány s kuchyňkou nebo krásné hotelové pokoje

Preferujete ubytování s vlastní kuchyňkou, kde dětem uvaříte, na co mají zrovna chuť? Pak se nebojte ničeho, i v místním resortu si můžete vybrat z ubytování ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech. Některé mají dokonce terasu s výhledem na rybník a okolní přírodu. Pokud si ale přeci jen potrpíte na hotelový luxus, nechte se opečovávat v hotelových pokojích v Bison Lodge.

V obou případech ale rozhodně nesmíte vynechat návštěvu místního bistra. Menu je kompletně sestavené z jídel z lokálních surovin a jejich borůvkové knedlíky potěší každého jedlíka.  

Zábava (nejen) pro děti na celý den

Až objevíte všechny kouty safari a dopočítáte se všech 230 zvířat, zamiřte na dětské hřiště. Děti tu ze sebe vymáčknou poslední zbytky energie a i tak věřte tomu, že sem budete muset znovu. Nudit se nebudou ani nejmenší, od nafukovacích balónů na hřišti Hopsinky se totiž budou ozývat salvy dětského smíchu a výskání.

Jeden den si vyhraďte pro návštěvu místního Bikeparku. Pump track, 440 metrů dlouhá cyklistická dráha z terénních boulí a klopených zatáček, naučí celou rodinu ovládat kolo v každé situaci. Zkušení cyklisté pak vyrazí na překážkovou dráhu Skill track, kde prověří své schopnosti. A jestli kola nemáte, nebo jste je náhodou zapomněli doma, nezoufejte, funguje tu i půjčovna kol.

Co vše můžete v Residenci Safari Resort dělat? Mrkněte se sem.

celý popis ubytování skrýt popis

Zjistit ceny a dostupnost

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Prostor na kočárek
Možnost ohřátí příkrmu
Venkovní dětské hřiště
Jídelní židličky
Přebalovací pult
Obecné
Klimatizace na pokoji
Pokoje s balkonem/terasou
TV na pokoji
Restaurace
Bar
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Parkování pro hosty zdarma
Vlastní kuchyňka
Vhodné pro
Cyklistika
Pěší turistika
Sport
Půjčovna kol
Půjčovna lodiček

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Teepee village Tatanka
Hluboká u Borovan, Jižní Čechy
33 m
Cenová hladina: Nízká
Residence Klažary u Žumberka
Kamenná, Jižní Čechy
6.3 km
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 8,3
Penzion Marie ***
Žumberk, Jižní Čechy
6.6 km
Cenová hladina: Střední
Penzion Dvorce
Třeboň, Jižní Čechy
8 km
Cenová hladina: Střední
Lesní Penzion Amálka
Třeboň, Jižní Čechy
8.1 km
Cenová hladina: Nízká
Residence Terčino údolí
Nové Hrady, Jižní Čechy
8.4 km
Cenová hladina: Střední
Třeboňské apartmány
Třeboň, Jižní Čechy
8.6 km
Cenová hladina: Střední

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.

8,8
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com)