Penzion UKO

8,9
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) Penzion UKO

Popis ubytování

Resort UKO v srdci Jizerských hor tvoří čtyři budovy, které jsou přizpůsobeny tak, aby vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům, a tak si můžete užít nezapomenutelnou dovolenou. Tři budovy jsou v těsné blízkosti restaurace nebo wellness a ve čtvrté se nachází pokoje typu de luxe, které vám nabídnou krásný výhled do zahrady, na hory nebo na místní říčku a je přizpůsobena spíše jógovým pobytům. Celý resort je protkaný cestičkami mezi jednotlivými budovami, které obklopuje velká udržovaná zahrada se skalkami a místem pro grilování

Ubytováni budete v jednom z moderních apartmánů, které jsou přizpůsobeny tomu, aby se v nich líbilo rodinám s dětmi a aby zde strávili příjemnou dovolenou. V přízemí každé z budov se nachází kuchyňka, která je volné přístupná všem hostům a je vybavena spotřebiči i nádobím. Hosté mohou volně využívat i společenskou místnost, kde jsou připraveny deskové hry, dětské knížky a koš s hračkami

Hostům je k dipozici krásné velké dětské hřiště, odkud budete děti jen těžko dostávat, nebo wellness centrum s krytým i venkovním bazénemhřiště na minigolf a bowlingová herna. V místní restauraci ochutnáte tradiční české dobroty nebo jídla světové kuchyně připravená pouze z kvalitních surovin. 

Pro ubytované hosty je také možnost využít zdarma SKI bus, který vás zaveze na Bedřichovské běžkařské tratě a sjezdovky.  

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Redukce na WC
Prostor na kočárek
Dětská chůvička
Možnost ohřátí příkrmu
Nočník
Dětská vanička
Venkovní dětské hřiště
Dětský koutek v hotelu
Jídelní židličky
Dětské menu v restauraci
Dětský koutek přímo v restauraci
Přebalovací pult
Obecné
TV na pokoji
Restaurace
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Parkování pro hosty zdarma
Pokoje s kuchyňkou
Vhodné pro velké rodiny
Vhodné pro
Lyžování
Cyklistika
Koupání
Pěší turistika
Sport
Lyžárna/kolárna
Wellness
Sauna
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Dětské brouzdaliště
Vířivka
Masáže

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.