Rezidence Za Vodou - Ledňáček

9,9
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com)
Čistá v Krkonoších 211, 543 44 Černý Důl, Česká republika

Popis ubytování

Dokonalá rodinná dovolená s přáteli nebo i prarodiči vás čeká v Krkonoších. Pro sebe tady můžete mít nádherný, dokonale vybavený dům Ledňáček, který najdete jen pár kilometrů od Stezky korunami stromů i Ski resortu Černá Hora - Pec nebo Aquacentra Vrchlabí.

Ubytování v Krkonoších pro velkou rodinu

Ledňáček je dvoupodlažní dům s bezbariérovým přístupem, ve kterém si může užívat dovolenou až 10 osob. K dispozici jsou zde v 1. patře 4 ložnice pro 2 osoby a 2 koupelny. V přízemí je plně vybavená velká kuchyň, jídelní kout a obývací pokoj s krbem. V další části přízemí najdete dvě koupelny, ložnici, malou oddělenou kuchyň s obývacím pokojíkem a halou. Tuto část lze mimo sezónu rezervovat i samostatně.

Dům s dětskou hernou

Z prvního patra vejdete na prostornou terasu s umělou trávou a příjemným posezením. V podkroví se nachází herna pro děti, do které se mohou malí nezbedové vyšplhat i po lezecké stěně. Za dlouhých zimních večerů přijdou vhod společenské hry, kterých je tady spousta k zapůjčení, ale taky herna s velkou televizí a nejnovější konzoli XBOX ONE X s širokým výběrem předplacených her. Jen 100 metrů od Ledňáčka najdete vytápěnou tělocvičnu, kde si můžete zahrát fotbal, basketbal nebo volejbal.

Letní pohoda u bazénu, v zahradě i u potoka

Za hezkého počasí si můžete v bezpečí a soukromí užívat veškerý komfort, který nabízí zahrada u domu. Především je pozemek oplocený, takže ratolesti budou pod kontrolou. Užívat si můžete taky vyhřívaný bazén se slanou vodou a venkovní vířivku. Podél areálu protéká potok, takže v létě můžete vyhrnout nohavice a vyzout boty a skotačit přímo v potůčku. Třešničkou na dortu dokonalé prázdninové pohody bude ohniště, kde si můžete opéct buřty.

Nechybí tu ani praktická technická místnost nabíjecí stojan pro elektromobily. Přímo před vstupem do domu budete mít možnost uschovat si sportovní vybavení, kočárek nebo si zde usušit promočené věci.

celý popis ubytování skrýt popis

Zjistit ceny a dostupnost

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Společenské hry k zapůjčení
Obecné
Vlastní kuchyňka
Pokoje s balkonem/terasou
Wi-Fi pro hosty zdarma
Parkování pro hosty zdarma
Vhodné pro velké rodiny
Dobíjecí stanice pro elektrické vozy
Vhodné pro
Koupání
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Pension FULDA
Černý Důl, Krkonoše
1.6 km
Cenová hladina: Nízká
Pension Heřman ***
Rudník, Krkonoše
1.7 km
Cenová hladina: Nízká
Hodnocení rodin s dětmi 9,2
Horský dům Olympia
Janské Lázně, Krkonoše
1.9 km
Cenová hladina: Střední
Luční dům ***
Janské Lázně, Krkonoše
3 km
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 8,7
Penzion Flora ***
Janské Lázně, Krkonoše
3.3 km
Cenová hladina: Nízká
Hodnocení rodin s dětmi 9,6
Janský Potok I
Janské Lázně, Krkonoše
3.3 km
Cenová hladina: Nízká

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.

9,9
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com)