Apartmány Na Smrčku

9,7
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com)
30 lůžek
4 pokoje
Smrček, 592 62 Býšovec, Česká republika

Popis ubytování

Uprostřed malebné Vysočiny leží místo, kde na vás z každého kouta sálá klid a pohoda. Apartmány na Smrčku budou místem, kde všechny starosti odsunete na vedlejší kolej. Obklopeni lesy si zamilujete rána, kdy snídáte s výhledem na probouzející se krajinu. Dvě nádherné chalupy nabízí ubytování až pro 30 osob ve 4 samostatných apartmánech, vyrazit tak můžete s celou rodinou nebo partou kamarádů.

Vlastní kuchyňka, samostatné pokoje a závěsná křesla

Horní i spodní chalupa nabízí prostorné apartmány s vlastní kuchyňkou i oddělenými ložnicemi. Velký prostor provoněný dřevem po ránu poslouží jako skvělé místo pro ranní hraní, zatímco vy si vychutnáváte čerstvě uvařenou kávu. Největší úspěch budou mít houpací závěsná křesla, která dětem perfektně nahradí venkovní houpačky. A až večer celá chalupa usne, vy se  v klidu naložíte do horké vany s pěnou a načerpáte síly na další den plný her.

Biotop za rohem i prostor pro večerní posezení

V horkých letních dnech oceníte 200 metrů vzdálený biotop, kde se děti opravdu vyřádí. V zimě zase přijde vhod velká společenská místnost, která poslouží jako herna pro děti. A chvíle odpočinku si užijete v létě na terase s výhledem na pobíhající ratolesti. V zimě v křesle s knihou budete obdivovat, jak za obrovským oknem právě probíhá stavba toho největšího sněhuláka v okolí.

Zejména tatínky pak potěší místní pípa, která po celodenních procházkách příjemně zažene neuhasitelnou žízeň. Maminky si vyberou skvělé víno z místního sklípku a příjemný večer plný stolních her či malování s dětmi může začít.

Kola a dobrou náladu s sebou

Vášniví cyklisté si na Vysočině přijdou na své. Navíc Apartmány Na Smrčku nabízí prostor pro uskladnění kol. A představte si, jak po náročném cyklovýletu dorazíte zpět na ubytování, zažehnete gril nebo si rozděláte oheň v ohništi a u dobrého jídla pozorujete, jak jde okolní krajina spát, zatímco vaše děti vymýšlí, které místo bude pro toto kolo schovávané nejlepší.

Místo je vhodné nejen pro cyklisty, výletů je v okolí tolik, že nebudete vědět, kam dřív skočit. První den můžete vyrazit na nedaleký hrad Pernštejn. Během půlhodinové procházky nestihnou přijít ani věty typu "Mami, kdy už tam budem?". Navíc cestou narazíte na krásnou vyhlídku Maria Laube, kde načerpáte potřebnou energii pro další pokračování.

celý popis ubytování skrýt popis

Zjistit ceny a dostupnost

Rezervace Dostupnost Recenze Ceník

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Prostor na kočárek
Možnost ohřátí příkrmu
Obecné
Bar
Klimatizace na pokoji
Pokoje s balkonem/terasou
Vlastní kuchyňka
TV na pokoji
Pokoje s vanou
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Parkování pro hosty zdarma
Společenská místnost
Vhodné pro velké rodiny
Vhodné pro
Cyklistika
Koupání
Pěší turistika
Sport
Lyžárna/kolárna
Wellness
Venkovní bazén

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Penzion Zubr
Ujčov, Vysočina
2.2 km
Cenová hladina: Střední
Hotel Vír
Vír, Vysočina
6.5 km
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 9,2
Penzion Tišnovská rychta
Tišnov, Jižní Morava
9.5 km
Cenová hladina: Střední
Hotel Ski
Nové Město na Moravě, Vysočina
13.9 km
Cenová hladina: Střední

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.

9,7
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com)