FUN arena Cheb

Potočiště 3, 350 02 Odrava, Česká republika
Potočiště 3, 350 02 Odrava, Česká republika

Popis aktivity

Tohle je místo, kde se zabaví malí i velcí. Jen pár kilometrů od Chebu najdete nové zábavní centrum FUN arena Cheb. Za špatného počasí se děti zabaví uvnitř na trampolínách, na elektrickém indoor motokárovém okruhu či na multiballu a laserové střelnici. A když bude hezky, vezměte své malé závodníky na venkovní motokárovou dráhu.

Kartarena

Tatínkové i akční maminky si můžou s dětmi užít závody na dvou okruzích - venkovním a vnitřním. Důležité je se předem zaregistrovat na webu FUN areny Cheb. Přilbu vám zde rádi zdarma zapůjčí, jen pod ní musíte mít ochrannou kuklu. Tu si můžete přinést vlastní nebo si na místě za 50 Kč jednu koupit. Pro vnitřní okruh je podmínkou minimální výška 140 cm a věk minimálně 10 let. Venku si mohou zařádit jezdci s výškou minimálně 150 cm a ve věku 15 let a výš. 

Jumparena

Skákání, lezení, dovádění... Tady se vyřádí a vyzkouší své dovednosti a limity úplně všichni. I zde si předem rezervujte vstup přes webové stránky areny. Pak už si jen přibalte pohodlné oblečení a něco na pití a vyrazte. Určitě nezapomeňte vyzkoušet všechny atrakce, jako je nafukovací airback, trampolíniště, molitanové moře, spider wall nebo ninja dráha. Bavit vás bude i lezecká stěna nebo olympijská trampolína.

Užijte si i další zábavu, kterou FUN arena Cheb nabízí. Vyzkoušejte interaktivní sportovní a herní konzoli Multiball, která spojuje fyzickou aktivitu s digitálními hrou. A nebo si s vašimi puberťáky zajděte na laserovou střelnici a vypilujte svou mušku.

celý popis aktivity skrýt popis

Základní informaceVhodné pro kočárek Ne

Věková kategorie 3 a více let

Dostupnost Celý rok

Web aktivity Oficiální stránky

Další aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Ubytování v okolí

Hodnocení rodin s dětmi 8,8
Hotel Komorní Hůrka
Cheb, Západočeské lázně
4.9 km
Cenová hladina: Střední
Penzion Česká
Františkovy Lázně, Západočeské lázně
5.3 km
Cenová hladina: Střední
Statek Salajna
Dolní Žandov, Plzeňsko a Český les
5.4 km
Cenová hladina: Střední
Statek Bernard
Královské Poříčí, Západočeské lázně
12.5 km
Cenová hladina: Nízká
Hodnocení rodin s dětmi 8,4
Penzion Kozabar
Luby u Chebu, Krušné hory
12.7 km
Cenová hladina: Nízká

Základní informace

Vhodné pro kočárky
Ne
Věková kategorie
3 a více let
Dostupnost
Celý rok