Podporujeme inovace a udržitelnost, abyste vy mohli snáze objevovat místa pro rodiny s dětmi

Navštěvujeme family-friendly místa a přidáváme je k nám

U nás, v explorio.cz, se neustále snažíme rozšiřovat přehled ubytování a aktivit pro rodiny s dětmi. Chceme vám přinášet ty nejlepší tipy na místa, kde jako rodiče společně s dětmi zažijete nezapomenutelné chvíle. Proto jsme se rozhodli pro inovaci, která nám umožní mnohem efektivněji a šetrněji k životnímu prostředí prozkoumávat jednotlivá ubytování, aktivity, dětská hřiště i stezky. Náš vozový park jsme nově rozšířili o moderní elektrické vozidlo. 

Může se to zdát jako maličkost, ale právě toto nám umožní:

  • Efektivněji objevovat nová místa: S naším týmem můžeme navštěvovat nová ubytovací zařízení i zajímavá místa pro rodinné aktivity. Díky tomu pro vás budeme mít vždy čerstvé a aktuální tipy na výlety a dovolené.
  • Rychleji informovat o novinkách: Díky možnosti cestovat a tvořit obsah můžeme aktualizovat profily jednotlivých míst na explorio.cz rychleji, takže budete mít přístup k nejnovějším informacím a doporučením přímo "z terénu".
  • Budeme blíž našim partnerům: Abychom pro vás měli vždy ty nejčerstvější novinky přímo od našich partnerů, můžeme kdykoliv vyrazit přímo za nimi.
  • Děláme něco navíc i pro planetu: Při vylepšování explorio.cz myslíme i na životní prostředí, a to nás motivuje k podpoře i podobně smýšlejících lidí.
  • Snáze najdete ubytování, která podporují elektromobilitu, stejně jako my - jejich přehled najdete zde

Nové vozidlo, které můžete potkat i u vás, bylo pořízeno v rámci záručního programu elektromobilita 2024. Program byl podpořen z prostředků EU.

Co pro vás připravujeme?

Náš tým stále hledá a vybírá ta nejlepší místa, kde jsou rodiny s dětmi vítány při jejich pobytech nebo kde se spolu naplno mohou zabavit. Těšit se díky tomu můžete na:

  • Nové tipy na výlety: Objevujeme pro vás dosud skryté poklady a zajímavé destinace, které mohou obohatit váš rodinný program.
  • Kvalitní katalog ubytování a aktivit: Pravidelně kontrolujeme a aktualizujeme databázi míst a ubytování na explorio.cz, abychom vám pomohli vybírat jen ta, kde jsou děti vítané.
  • Inspirativní tipy na aktivity: Sepisujeme všechny novinky a nápady, které mohou vaše rodinné výlety a dovolené udělat ještě zábavnějšími a pohodovějšími.

 

Objevujte s námi

Prioritou je pro nás vaše spokojenost - abyste u nás nacházeli i nadále vše, co pro rodinu dává smysl. Přejete-li si být v obraze o našich novinkách a tipech, sledujte nás na sociálních sítích, navštěvujte pravidelně naše webové stránky a přihlaste se k odběru newsletteru explorio.

Zároveň vám děkujeme, že jste s námi a i vy nám pomáháte objevovat jednotlivá místa. S radostí je přidáváme na explorio a píšeme o nich v našem Magazínu i na našich sociálních sítích. Věříme, že právě tím vám a vašim dětem dokážeme zprostředkovat nezapomenutelné chvíle.

Váš tým explorio.cz