Do Disneylandu v Paříži

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Cenová hladina: Vyšší
Bd de Parc, 77700 Coupvray, Francie

Tady ožívají dětmi milované pohádkové příběhy. V Disneylandu v Pařízi můžete potkat třeba Elzu z Ledového Království, Bleska McQueena či Miguela z filmu Coco. Čeká vás tu plno atrakcí a překvapení. Díky naší spolupráci s Worldee si ušetříte práci se zařizováním. Rezervují pro vás letenky, ubytování i vstupenky.

Na kolik vás výlet do Disneylandu vyjde?

Záleží na termínu, počtu dětí i jejich věku, ale máme pro vás příklad konkrétní kalkulace: Pavlíčkovi mají 2 děti ve věku 12 a 8 let a do Disneylandu by se rádi vydali v lednu 2023.

Ubytování na 3 nocí v Sequoia Lodge v Disneylandu, letenky, transport z letiště a vstupenky do Disneylandu na 2 celé dny vyjdou jejich rodinu celkem na 43.400 Kč. Pokud by dali přednost hotelu v nedaleké vesnici Serris, cena by klesla na 35.700 Kč. Od hotelu jezdí do Disneylandu bezplatný autobus. Vyplňte poptávkový formulář a Worldee připraví balíček přímo podle potřeb vaší rodiny.

celý popis ubytování skrýt popis

Vybavení a služby ubytování

Nezávazná poptávka

  V tomto ubytování sice explorio poukaz nemůžete uplatnit, ale můžete si vybrat z mnoha jiných ubytování, která ho akceptují a garantují tak možnost zrušit pobyt až 24 hodin před příjezdem. A ještě obdržíte příjemnou 5% slevu. Více o explorio poukazech.

  Nevíte si rady? Ozvěte se. +420 775 957 960 zakaznici@explorio.cz

  Odesláním poptávky souhlasíte s pravidly nakládání s osobními údaji.

  POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

  Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.

  Do Disneylandu v Paříži