Podstata Apartments - Valteřická

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Cenová hladina: Nízká
5 lůžek
Valteřická 93, 54301 Vrchlabí, Česká republika

Popis ubytování

Na tuto dovolenou si přibalte v létě kola, in line brusle a pořádné boty. V zimě rozhodně lyže a běžky. Tři moderní apartmány na vás čekají na kraji Vrchlabí, jen pár minut chůze od rybníka Vejsplachy, kde se v létě dá koupat a v zimě zde upravují okruh pro běžky. Dům obklopuje zahrada s ovocnými stromy a od silnice vás bude dělit neprůhledný dřevěný plot. 

Kam s dětmi na hřiště či na zmrzlinu?

Dvě dětská hřiště najdete přímo u rybníka Vejsplachy, další pak za Obchodním centrem Pivovar a dřevěné hřiště s pirátskou lodí mají ve volně přístupné farní zahradě. Skoro za rohem budete mít okénko s vynikající točenou zmrzlinou z poctivých surovin. V centru Vrchlabí pak určitě zajděte k domu se sedmi štíty, který je nestarší budovou ve městě a dnes je z něj krásná kavárna s dětským hřištěm. Podívejte se i na naše další tipy, kam s dětmi ve Vrchlabí

Který apartmán si vyberete?

V domě jsou 3 samostatné apartmány, každý má svůj plně vybavený kuchyňský kout i koupelnu s toaletou. Dva z apartmánů jsou garsonky, třetí má oddělenou ložnici. Vybavení září novotou, buďte mezi prvními hosty. 

Pohodlí města, nebo les hned za domem? 

Z apartmánů ve Valteřické ulici budete mít všude blízko. Na nákup se vydejte klidně pěšky, v blízkém okolí je Lidl a Penny Market. Přes ulici najdete výbornou vietnamskou restauraci a do mnoha dalších to budete mít také jen pár kroků. I s dětmi zvládnete pěšky dojít do Krkonošského muzea, zámeckého parku či klášterní zahrady. Pokud byste měli raději blíž les než pohodlí města, podívejte se na Podstata Apartments - Rotterovka v těsné blízkosti lanovky skiareálu Herlíkovice - Bubákov. 

celý popis ubytování skrýt popis

Zjistit ceny a dostupnost

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Prostor na kočárek
Obecné
Vlastní kuchyňka
TV na pokoji
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Parkování pro hosty zdarma
Vhodné pro velké rodiny
Vhodné pro
Lyžování
Cyklistika
Sport
Lyžárna/kolárna

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Hodnocení rodin s dětmi 8,3
Hotel Labuť
Vrchlabí, Krkonoše
548 m
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 8,3
Hotel TTC ***
Vrchlabí, Krkonoše
826 m
Cenová hladina: Střední

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.