Lucy & Martin Apartments Prague

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Cenová hladina: Nízká
Železná 490/14, 110 00 Praha, Česká republika

Popis ubytování

Plánujete-li s dětmi navštívit Prahu a ukázat jim krásy našeho hlavního města, ubytujte se s nimi ve skutečné Praze - tedy přímo v jejím centru. V srdci Starého města, jen pár kroků od Staroměstského náměstí a Pražského orloje vás čeká výjimečné bydlení od Lucy & Martin Apartments Prague. 

Lucy & Martin Apartments Prague zahrnují čtyři apartmány v domě s výtahem. První z nich - Loft - disponuje třemi ložnicemi a je vhodný až pro 10 osob (4 dvou a 2 jednolůžkové postele). Tento nově zrekonstruovaný duplex pod střechou je zařízen krbem, vířivou vanou, třemi koupelnami a vybavením pro děti včetně dětské židle, potřeb pro koupání a hraček. Druhý, střešní apartmán je vhodný pro maximálně 7 osob (3 dvou a 1 jednolůžková postel). Tento podkrovní dvoupatrový byt nabízí 3 ložnice a koupelny, vířivku a úžasné výhledy na okolní památky.

Až 11 osob se může ubytovat v apartmánu Zlatá Praha. Neskutečně prostorný byt disponuje 6 ložnicemi a 4 koupelnami. Najdete zde privátní terasu s grilovacím zařízením a výhledem na Pražský hrad, velký obývací pokoj a jídelnu. Apartmán má také dětský pokoj, hernu a potřeby pro děti. Ze střešních oken čtvrtého apartmánu Penthouse můžete do nekonečna počítat, zda je Praha opravdu stověžatá. Naprosto výjimečné ubytování, které v minulosti vyhledávali zahraniční diplomaté a filmové hvězdy je vhodné pro maximálně 9 osob. Najdete zde 3 koupelny a 4 ložnice se 4 dvou a 1 jednolůžkovou postelí. Součástí apartmánu je balkón, krb a rovněž vybavení pro děti.

Všechny čtyři apartmány mají plně vybavenou kuchyň, pračku se sušičkou a najdete zde jak ložní prádlo a ručníky, tak i toaletní potřeby. Pro nejmenší hosty jsou připraveny 4 dětské postýlky. Tři apartmány ze čtyř disponují vířivkami a krbem. Všechny byty mají kávový a čajový servis, klimatizaci, vysokorychlostní internet, digitální průvodce a Netflix zdarma. Ubytovatelé vám poskytnou také piknikové koše s dekou a mapou s vyznačenými nejlepšími místy pro piknik. Na míru vašich potřeb a přání vám rádi připraví program aktivit.

celý popis ubytování skrýt popis

Zjistit ceny a dostupnost

Vybavení a služby ubytování

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Hodnocení rodin s dětmi 8,6
Hodnocení rodin s dětmi 9,5
Ambassador Zlatá Husa *****
Praha, Praha
227 m
Cenová hladina: Vyšší
SeNo6 Apartmens
Praha, Praha
338 m
Cenová hladina: Střední
Hodnocení rodin s dětmi 9,7
Hotel Meran ***
Praha, Praha
394 m
Cenová hladina: Nízká
Hotel Elysee Praha ****
Praha, Praha
455 m
Cenová hladina: Vyšší
Hodnocení rodin s dětmi 8,9
Hotel Esplanade *****
Praha, Praha
554 m
Cenová hladina: Vyšší
Hodnocení rodin s dětmi 9,0
Hotel Amarilis ****
Praha, Praha
607 m
Cenová hladina: Vyšší
Hodnocení rodin s dětmi 9,0
Arkáda Hotel Praha ****
Praha, Praha
848 m
Cenová hladina: Vyšší
Remember Residence
Praha, Praha
882 m
Cenová hladina: Střední
Apartmán Letná ****
Praha, Praha
885 m
Cenová hladina: Nízká

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.