Léto v rakouských Alpách

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Cenová hladina: Vyšší
Eichelfeldstraße 255, 8967 Haus im Ennstal, Rakousko

Jak jednou vyzkoušíte rakouské Alpy v létě, budete se sem vracet opakovaně. Nádherná příroda, moderní lanovky, útulná ubytování a špičkové služby. Při pobytu dostanete letní kartu Schladming-Dachstein s volnými vstupy a bonusovými výhodami. Těšit se tak můžete nejen na horské túry, na jejichž start vás vyveze některá z lanovek, ale i na koupaliště, minigolfová hřiště, zábavní parky, muzea, lanové parky, soutěsky nebo zvířata v “Der Wilde Berg”. Díky naší spolupráci s Worldee si ušetříte práci se zařizováním. Zajistí pro vás ubytování i letní kartu Schladming-Dachstein.

Na kolik letní dovolená v rakouských Alpách vyjde?

Záleží na termínu a počtu osob, ale máme pro vás příklad konkrétní kalkulace: Vášovi mají osmiletého syna a čtrnáctiletou dceru, na dovolenou by chtěli jet v první polovině letních prázdnin.

Ubytování na 7 noci v plně vybaveném apartmánu Appartement Sabrina od 15. do 22. července s letní kartou Schladming-Dachstein na celou dobu pobytu je vyjde celkem na 28.400 Kč. Vyplňte poptávkový formulář a Worldee připraví balíček přímo podle potřeb vaší rodiny.

celý popis ubytování skrýt popis

Vybavení a služby ubytování

Nezávazná poptávka

    V tomto ubytování sice explorio poukaz nemůžete uplatnit, ale můžete si vybrat z mnoha jiných ubytování, která ho akceptují a garantují tak možnost zrušit pobyt až 24 hodin před příjezdem. A ještě obdržíte příjemnou 5% slevu. Více o explorio poukazech.

    Nevíte si rady? Ozvěte se. +420 775 957 960 zakaznici@explorio.cz

    Odesláním poptávky souhlasíte s pravidly nakládání s osobními údaji.

    POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

    Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.