Vydělávejte, i když musíte mít zavřeno. Jak na prodej dárkových poukazů?

Letošní rok představuje pro majitele hotelů, penzionů, chalup k pronájmu i provozovatele volnočasových aktivit opravdu náročnou zkoušku. Jarní uzavření kvůli koronaviru velká část z nich přežila jen díky úsporám z předchozích let. Letní měsíce nám všem umožnily trochu se nadechnout, ale říjnová mimořádná opatření a uzavření ubytovacích zařízení ještě před podzimními prázdninami znamená pro mnoho míst katastrofu. 

Vydělávejte, i když musíte mít zavřeno

Finančně i psychicky náročné období vám pomůže překonat prodej dárkových poukazů. Řada lidí netrpělivě vyhlíží chvíli, kdy už zase bude možné vyrazit na dovolenou, do bazénu, zoo či muzea. Využijte toho a nabídněte jim dárkové poukazy, které použijí, až to situace dovolí. Díky tomu získáte peníze hned a budete mít příjem i v době, kdy musíte mít zavřeno. Pomůžeme vám s jejich prodejem.

Trendem jsou zážitky místo věcí

Mezi dárky na Vánoce, narozeniny i při dalších příležitostech se stále častěji objevují dárkové poukazy a vstupenky. Žijeme v době, kdy je všeho moc. Dětský pokoj přeplněný hračkami, v kuchyni plno pomocníků, na které sedá prach, skříně namačkané oblečením.

Trendem je proto dávat zážitky místo dalších věcí. Rodinu potěší víkend na horách a prarodiče wellness v lázních. Celoroční vstupenka do zoo, bazénu či zážitkového areálu přinese dětem ve výsledku mnohem více hodin zábavy než nová hračka.

Dáme o vás vědět 300 000 našich fanoušků

Naše FB stránky Cestujeme s dětmi, Hory s dětmi a Tipy na levné výlety i dovolené získaly celkem již přes 300 000 fanoušků. Ukážeme jim vaše ubytování či aktivitu a určitě řadu z nich zaujme nabídka natolik, že si dárkový poukaz koupí. Vánoce se blíží a navíc je potěší, že svým nákupem podpoří český turismus i ekonomiku. Máte zájem? Napište nám, ozveme se a probereme vše potřebné.

Motivujte slevou i dlouhou platností

I nerozhodné přesvědčí sleva. Nabídněte těm, co si zakoupí poukaz, že při jeho využití budou mít výhodu proti ostatním hostům. Může to být sleva z ceníkových cen ubytování či vstupného, ale i nějaký bonus typu polopenze za cenu snídaně.

Vzhledem k tomu, že nikdo úplně neví, kdy současná opatření proti koronaviru skončí a zda nás čekají další podobná období i příští rok, je důležitá dlouhá platnost pro využití poukazu. Doporučujeme platnost poukazů do 31. 12. 2021, ale samozřejmě můžete nabídnout i tematické časově omezené poukazy, například na velikonoční pobyty. 

Pomůžeme s vytvořením poukazu

Už dárkové poukazy na svém webu nabízíte?
Skvělé, prodej bude probíhat přímo na vašich stránkách, my se postaráme o přivedení zájemců. 

Zatím s prodejem poukazů nemáte zkušenosti?
Vůbec nevadí, poukazy můžete zákazníkům vystavovat přímo v našem partnerském rozhraní, kde bude na výběr i více různých designů. S celým postupem vám poradíme.


Využijte předvánočního období a pojďte s naší pomocí do prodeje dárkových poukazů


Další inspirace pro vás