Do kempu i v zimě: Celoroční kempy v Česku i ve světě

Na letní kempování jsme se jako děti celý rok. Ze stanu rovnou do vody, snídaně v trávě, večerní táboráky a dobrodružné výlety. Ale proč čekat, když existují celoroční kempy? Ve stanu by vám v zimě samozřejmě moc příjemně nebylo, proto čekejte kempy pro karavany nebo s celoročně obyvatelnými chatičkami. Vybrali jsme 3 kempy u nás i za hranicemi, kam se můžete vydat i když venku sněží.

Autokemp Špindlerův Mlýn

V klidném údolí u řeky Labe na kraji Špindlu najdete kemp pro stany, karavany, s možností pronájmu celoroční chatičky. Kemp přímo sousedí s lyžařským areálem Medvědín a aquaparkem. Užijí si ho proto milovníci pěších výletů, lyžování, horské cyklistiky i koupání. 


Zdroj: www.kemp-spindl.cz

Camping Schwarzsee

Celoroční kemp u rakouského jezera Schwarzsee nabízí dokonalý komfort v každém ročním období. V kempu najdete moderní umývárny a sprchy, obchod s potravinami, lyžárnu, sušárnu, prádelnu, dětskou hernu, restauraci i bar. V letních měsících tu připravují i animační programy pro děti. Hned u kempu začínají běžkařské stopy a do blízkých lyžařských areálů vás doveze bezplatný skibus.


Zdroj: bruggerhof-camping.at 

Kemp Železná ruda

Kdykoli v roce se můžete vypravit kempovat i na Šumavu. V okolí kempu v Železné rudě najdete úplně všechno - 316 km značených cyklotras, 6 jezer ledovcového typu, přes 100 km běžkařských tratí, 29 lyžařských vleků, nespočet turistických stezek a rozhledny, z kterých uvidíte až na Alpy.


Zdroj: autocamp-zeleznaruda.cz

Dovolenou v karavanu si užívá i rodina králíčku 

Znáte legendární hračky Sylvanian families? Jejich rodinka čokoládových králíčků si výlety s karavanem moc oblíbila. Prohlédněte si jejich obytný vůz, kam se vejdou 2 dospělé figurky, dvě baby figurky, dvojčata a miminko. Sedadla sklopením proměníte v pohodlnou postel. V kuchyni najdete pánev, kukuřici a grilovanou rybu. Ve vybavení karavanu je i rybářský prut, dětské kolo a koloběžka. O tento karavan budeme soutěžit od 13. do 20. listopadu 2020 na naší FB stránce Cestujeme s dětmi.