Kariéra

Volná místa, na kterých by vám to mohlo slušet

PHP developer

Co vás čeká

Platforma je postavena na PHP a “frameworku” Symfony. Práce na projektu běží pár měsíců, takže všechny verze jsou nejnovější a do budoucna také chceme držet všechny části systému na co nejnovějších verzích. Velkým benefitem je tedy absence jakéhokoliv legacy kódu.

Projekt je na začátku, takže zatím existuje pouze jeho jádro, nicméně již máme naplánované různé systémové části, které poběží jako samostatné mikroservisy.

Velký důraz také klademe na čistý kód a jeho kvalitu. Pro automatickou kontrolu kódu využíváme statickou analýzu a kontrolu stylu kódu.

V nejbližších měsících budeme implementovat vyhledávání v ElasticSearch, připravujeme CI/CD a budeme se napojovat na online bookovací systémy (Property Management System) i na platební bránu.

Koho hledáme

Hledáme schopného člověka, který má chuť podílet se na novém projektu. Máme před sebou spoustu naplánované práce a proto potřebujeme do týmu nové posily. Podílejte se společně s námi na návrhu architektury a vyzkoušejte si nové technologie.

Očekáváme

  • Zkušenosti - mít v oboru něco za sebou
  • Samostatnost a schopnost konstruktivní debaty nad problémem
  • Chuť se učit a znalostně posouvat
  • Umění rámcově odhadnout náročnost problému
  • Aktivní účast na dalším směřování vývoje
  • Samostatnost, zodpovědnost a konstruktivní přístup
  • Rutinní znalost PHP, Git, HTML, JavaScript a MySQL
  • Základní znalosti práce s Dockerem
  • Zkušenost s nějakým MVC frameworkem (ideálně Symfony nebo Nette)
  • Výhodou jsou i zkušenosti s RabbitMQ, ElasticSearch, DevOps

Nabízíme

  • Práci v malém přátelském kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu a občasný home office
  • Možnost ovlivnit, jak se bude produkt dále vyvíjet
  • Plný úvazek nebo práce na IČ
  • Výhodný mobilní tarif
  • Notebook podle vlastního výběru
  • Multisport karta

Pokud vás tato pozice zaujala, ozvěte se nám na kariera@explorio.cz a náš CTO se vám co nevidět ozve.

Přemýšlíte o změně zaměstnání? Napište nám a společně u kávy něco vymyslíme!

kariera@explorio.cz