Penzion Keramika

9,5
Hodnocení hostů (zdroj Booking.com) Penzion Keramika

Popis hotelu

Rodinný penzion Keramika se nachází v půvabné krajině jižních Čech. Nabízí ubytování v 11 pokojích s celkovou kapacitou 34 lůžek s možností přistýlek. Pokoje vznikly rekonstrukcí podkroví krásného jihočeského statku ve vesničce Děbolín vzdálené 3 km od Jindřichova Hradce.

V přízemí penzionu je keramická dílna, obchůdek a výtvarné dílny, které jsou vám během pobytu neustále k dispozici. Můžete si tu s dětmi vyzkoušet točení na hrnčířském kruhu, výrobu šperků, malování a další techniky. Výtvarnice Romana Hulíková pořádá během celého roku tématicky zaměřené workshopy, například podzimní vyřezávání dýní, adventní zdobení věnců a výrobu dárků, přípravu jarních dekorací a mnoho dalšího. Inspirace je tu proto na každém kroku a vy se můžete s rodinou připojit k vytváření kdykoliv máte chuť.

Velkou výhodou penzionu je uzavřený dvůr a zahrada, kde si mohou děti v bezpečí hrát. V koupací sezóně je v provozu venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou, sauna je v provozu celoročně. V  místnosti, kde se podávají snídaně, je samoobslužný bar. Půjčují zde kola a elektrokola.

Většina pokojů pojme jednu a více přistýlek a snadno se tu ubytují i početnější rodiny. Pokoje jsou pojmenované podle stylu, ve kterém jsou zařízeny a všechny mají vlastní koupelnu s wc, TV, ledničku. Na některých pokojích je malý kuchyňský kout, ostatní pokoje mohou využít společnou kuchyňku ve společenské místnosti.

Online rezervace ubytování

Fotografie hotelu

Poloha hotelu

Vybavení a služby hotelu

Vybavení pro děti
Jídelní židličky
Dětský koutek přímo v restauraci
Dětský koutek v hotelu
Venkovní dětské hřiště
Stupátko k umyvadlu
Redukce na WC
Prostor na kočárek
Nočník
Možnost ohřátí příkrmu
Dětská vanička
Obecné
Restaurace
Bar
Pokoje s kuchyňkou
Pračka pro hosty nebo prádelna
Wi-Fi pro hosty zdarma
Bezbariérový přístup
Parkování pro hosty zdarma
Společenská místnost
Vhodné pro
Cyklistika
Pěší turistika
Sport
Půjčovna kol
Lyžárna/kolárna
Půjčovna cyklosedaček
Půjčovna cyklovozíků
Wellness
Venkovní bazén
Sauna

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.