Luční dům ***

8,4
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) Luční dům ***

Popis ubytování

Na úpatí Černé hory v Krkonoších, v lázeňském městečku Janské Lázně, objevíte Hotel Luční dům. Z něj můžete vyrážet do krkonošské přírody v zimě i v létě (kabinová lanovka na Černou horu cca 200 metrů od hotelu) či na lázeňskou kolonádu vzdálenou od hotelu jen 800 metrů. Ale lenošit můžete také přímo v Lučním domě.

Hotel Luční dům disponuje dvaceti pokoji, všechny jsou vybaveny koupelnou a wc, televizí, wifi připojením a lednicí. Pro vaše ratolesti je připravena dětská herna v případě nepříznivého počasí. Za slunečných dnů děti určitě nedostanete z hotelového vyhřívaného bazénu i dětského hřiště s trampolínou, houpačkami, skluzavkou či pískovištěm. Starší potomci mohou spolu s rodiči využít ve volném čase společenskou místnost s kulečníkem a šipkami, saunu nebo třeba masáže.

Pověst vynikající kuchyně můžete vyzkoušet na vlastní chuťové buňky v hotelové restauraci, kde můžete vybírat z českých i mezinárodních pokrmů.

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Jídelní židličky
Dětské menu v restauraci
Dětský koutek v hotelu
Venkovní dětské hřiště
Dětská postýlka
Možnost ohřátí příkrmu
Obecné
Restaurace
Bar
TV na pokoji
Přístup s domácím mazlíčkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Parkování pro hosty zdarma
Vhodné pro
Lyžování
Cyklistika
Koupání
Pěší turistika
Sport
Půjčovna kol
Lyžárna/kolárna
Půjčovna lyží
Lyžařská škola
Šipky
Biliár
Wellness
Venkovní bazén
Sauna
Masáže

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.

Online rezervace ubytování

   
Rezervovat online
přes Booking.com
8,4
Hodnocení rodin s dětmi
(zdroj Booking.com)