Royal Court Hotel ***

8,8
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) Royal Court Hotel ***

Popis ubytování

Royal Court Hotel se nachází v Praze v centru Nového města a nabízí ubytování i pro rodiny s dětmi. V okolí hotelu je množství dětských hřišť, která stojí za návštěvu. Děti se mohou těšit na výběr z dětského menu v místní restauraci.

Pokoje jsou moderně a útulně zařízeny tak, abyste se v nich cítili jako doma. Všechny disponují velkou pohodlnou postelí, smart-TV, čajovou soupravou, mini barem a bezpečnostním trezorem. Bezplatný drátový internet a televize jsou dostupné ve všech pokojích. V pokojích dále naleznete vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Po předchozí domluvě je možné zapůjčení dětské cestovní postýlky na pokoj.

V Praze stojí jistě za návštěvu historické centrum a park Divoká Šárka, kam se dostanete metrem či tramvají. Zejména děti pak ocení návštěvu aquaparku v Čestlicích, hračkářství Hamleys v blízkosti Václavského náměstí nebo pražské zoologické zahrady v Troji.

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Prostor na kočárek
Dětské menu v restauraci
Obecné
TV na pokoji
Kavárna
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Vhodné pro
Pěší turistika
Wellness
Sauna
Vířivka
Masáže

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.