Arkáda Hotel Praha ****

9,0
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) Arkáda Hotel Praha ****

Popis ubytování

Arkáda Hotel Praha se nachází v Praze na Královských Vinohradech. Hotel nabízí příjemné zázemí pro rodiny s dětmi. Nedaleko ubytování je několik dětských hřišť, která jsou volně přístupná. V případě zájmu je možné zajištění hlídání děti po předchozí domluvě, aby si rodiče mohli užít chvíle jen ve dvou.

Pokoje jsou luxusně zařízeny a všechny disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou, televizorem, bezdrátovým připojením k internetu i pohodlnými postelemi. Některé pokoje nabízí ubytování s balkonem. Na vyžádání je možné zapůjčení dětské cestovní postýlky na pokoj.

Pár minut chůze od hotelu naleznete Václavské náměstí a Riegrovy sady s dětským hřištěm. Za návštěvu také stojí pražský Petřín se zrcadlovým bludištěm nebo pražská ZOO a botanická zahrada v Troji.

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Prostor na kočárek
Dětské menu v restauraci
Hlídání dětí
Obecné
Klimatizace na pokoji
Pokoje s balkonem/terasou
TV na pokoji
Pračka pro hosty nebo prádelna
Restaurace
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Bezbariérový přístup
Pokoje s vanou
Vhodné pro
Pěší turistika

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.