Hotel Michael ****

Popis ubytování

Hotel Michael se nalézá v klidné pražské lokalitě Hodkovičky uprostřed zeleně. Hotel nabízí skvělé zázemí pro rodiny s dětmi, které ocení zejména venkovní dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a prolézačkami.

Pokoje jsou útulně zařízeny a všechny jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou, televizorem, bezdrátovým připojením k internetu i pohodlnými postelemi. K zapůjčení je i dětská cestovní postýlka.

Praha vybízí ke spoustě rodinným výletům. Za návštěvu jistě stojí pražská ZOO nebo botanická zahrada v Troji, muzeum Lega nebo historické centrum s památkami. V Praze je také množství dětských hřišť, která stojí za návštěvu.

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Prostor na kočárek
Možnost ohřátí příkrmu
Venkovní dětské hřiště
Obecné
TV na pokoji
Pračka pro hosty nebo prádelna
Restaurace
Bar
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Parkování pro hosty zdarma
Pokoje s vanou
Vhodné pro
Pěší turistika
Wellness
Dětské brouzdaliště

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.