Hotel Amarilis ****

9,0
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) Hotel Amarilis ****

Popis ubytování

Hotel Amarilis naleznete v centru Prahy pár metrů od Václavského náměstí ve Štěpánské ulici. Pár minut od hotelu naleznete několik veřejně přístupných dětských hřišť, kde se děti jistě zabaví. Přímo v hotelu se nachází také dětský koutek, který můžete využít v případě špatného počasí. Hotel nabízí také službu hlídání dětí.

Pokoje jsou luxusně a moderně zařízeny tak, abyste se v nich cítili jako doma. Všechny disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou, LCD televizorem, bezdrátovým připojením k internetu i pohodlnými postelemi. Některé pokoje nabízí ubytování s balkonem. Po předchozí domluvě je možné zapůjčení dětské cestovní postýlky pro nejmenší.

Okolí hotelu vybízí k množství výletů vhodných pro rodiny s dětmi. Za návštěvu jistě stojí pražská ZOO nebo Aquapark v Čestlicích. V nejbližším okolí hotelu jsou dětská hřiště a parky.

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Prostor na kočárek
Možnost ohřátí příkrmu
Venkovní dětské hřiště
Dětský koutek v hotelu
Dětské menu v restauraci
Hlídání dětí
Obecné
Klimatizace na pokoji
Pokoje s balkonem/terasou
TV na pokoji
Pračka pro hosty nebo prádelna
Restaurace
Bar
Kavárna
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Pokoje s vanou
Vhodné pro
Cyklistika
Pěší turistika
Wellness
Sauna
Vířivka
Masáže

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.