Hotel Orion

9,1
Hodnocení hostů (zdroj Booking.com) Hotel Orion

Popis hotelu

Uprostřed hlubokých lesů v Krušných horách narazíte na Hotel Orion s prostornými studii a apartmány. Hned vedle hotelu si vyzkoušíte svou odvahu v lanovém centru s největší houpačkou v Krušných horách. Krušné hory jsou plné legend a pohádkových bytostí. Na krátké stezce v blízkosti hotelu se seznámíte ohnivcem, hejkalem, stromovými ženami nebo Perkmonem.

Není venku hezky? Nevadí, děti si pohrají v hotelové herně, dáte si něco dobrého v restauraci a zajdete si odpočinout do bazénu, vířivky a sauny. Wellness hotelu je určené jen pro hotelové hosty, takže vás v něm nečeká velké množství návštěvníků.

Budete mít vlastní kuchyňku s mikrovlnnou troubou, indukční deskou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem, digestoří a kávovarem ILLY. Ovšem s přípravou snídaní vás žádná práce nečeká, stačí zajít do hotelové restaurace a vychutnat si bufet s výhledem do přírody.

Online rezervace ubytování

Fotografie hotelu

Poloha hotelu

Vybavení a služby hotelu

Vybavení pro děti
Jídelní židličky
Dětský koutek v hotelu
Venkovní dětské hřiště
Dětská postýlka
Možnost ohřátí příkrmu
Přebalovací pult
Obecné
Restaurace
Pokoje s balkonem/terasou
Pokoje s kuchyňkou
TV na pokoji
Pračka pro hosty nebo prádelna
Pokoje s vanou
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Parkování pro hosty zdarma
Vhodné pro
Lyžování
Cyklistika
Vodní sporty
Koupání
Pěší turistika
Sport
Půjčovna kol
Lyžařská škola
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Vířivka

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.