Hotel Olympie ***

8,9
Hodnocení hostů (zdroj Booking.com) Hotel Olympie ***

Popis hotelu

Užijte si výhledy na vrcholky Krkonoš z komfortního hotelu Olympie ve Špindlerově Mlýně. Ubytujete se v útulně zařízených pokojích a skvělý den začnete bohatou snídaní v hotelové restauraci s dětským koutkem. Nechce se vám z pokoje? Není problém, snídani vám rádi přinesou přímo tam. Děti se v hotelu zabaví v dětském koutku a venku na dětském hřišti. Špindlerův Mlýn nabízí plno zábavy v každém ročním období.

V zimě vás čekají upravené moderní sjezdovky i běžkařské dráhy, snowtubing nebo 4 kilometry dlouhá sáňkařská dráha. V létě se můžete vydat na bobovku, do lanového centra a všude je plno značených turistických tras. Po pořádné túře vám i dětem udělá radost bazén a wellness hotelu s finskou saunou, biosaunou i vířivkou. Biosauna s vonnými esencemi a nižší teplotou 55 °C je vhodná i pro děti. 

Nabídka pobytových balíčků

Děti do 6 let zdarma Dovolená
hotelolympie.jpg 0 - 14 let

Fotografie hotelu

Poloha hotelu

Vybavení a služby hotelu

Vybavení pro děti
Jídelní židličky
Dětský koutek přímo v restauraci
Venkovní dětské hřiště
Dětská postýlka
Prostor na kočárek
Možnost ohřátí příkrmu
Obecné
Restaurace
Bar
Pokoje s balkonem/terasou
TV na pokoji
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Parkování pro hosty zdarma
Vhodné pro
Lyžování
Cyklistika
Vodní sporty
Koupání
Pěší turistika
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Vířivka
Masáže
Pobyt v hotelu Olympie***superior: wellness pobyt s panoramatickými výhledy, rodinnou atmosférou, domácí kuchyní i sjezdovkami poblíž
Hotel Olympie ***
1 balíček od 3 280 Kč
Zobrazit nabídku balíčků

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.