Penzion Charinka

8,3
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) Penzion Charinka

Popis ubytování

Penzion Chiranka je součástí Wellness & kongres resortu Helios. Nachází se nedaleko lázeňského města Jeseník v rekreační oblasti Lipová - lázně. Klienti penzionu můžou za zvýhodněných podmínek využívat všechny volnočasové aktivity celého resortu: restaurace s venkovní terasou, masáže, finská sauna, stolní tenis. V ubytování je zdarma dostupná Wi-Fi, vlastní koupelna včetně sprchy. Součástí penzionu je i jídelna a bezplatné parkoviště.

Pro děti je tu dětský koutekhřiště a trampolína. Okolí je skvělé pro pěší výlety nebo výlety na kolech či kolečkových bruslích. V případě, že by se vám nechtělo nikam cestovat, k penzionu patří také velká zahrada s bazénem, kde je prostor pro spoustu her a aktivit nebo jen pro odpočívání.

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Prostor na kočárek
Možnost ohřátí příkrmu
Venkovní dětské hřiště
Dětský koutek v hotelu
Obecné
TV na pokoji
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Parkování pro hosty zdarma
Vhodné pro
Lyžování
Cyklistika
Koupání
Sport
Lyžárna/kolárna
Wellness
Venkovní bazén

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.