Hotel Bauer ***

Popis hotelu

Hotel Bauer, který je ideální pro strávení rodinné dovolené, se nachází v údolí horské říčky Bílá, v nadmořské výšce 521 m, v centru lyžařského střediska SKI Bílá.

Děti budou nadšené z dětské herny, ve které si mohou zadovádět v balónkovém moři se skluzavkou, vylézt na horolezeckou stěnu, prohlédnout si tajemnou jeskyni s ledovými krápníky, ukázat svou kreativitu v tvořivé dílně či se zabavit s vláčkodráhou.

V letním období se zde dvakrát denně pořádají animační programy. Na hotelu můžete také využít službu hlídání dětí. V bezprostřední blízkosti se nachází Lyžařský areál Ski Bílá, který nabízí celoroční zábavu. Mimo lyžařskou sezónu vás tu totiž čeká lanové centrum, letní tubingová dráha, skákací hrad, trampolíny, šlapací autíčka a vodní svět.

Děti budou tento hotel milovat a vy si v něm zase dokonale odpočinete. Nejen díky vkusně zařízeným a komfortním pokojům, z nichž velká část prošla komplexní rekonstrukcí, ale také díky wellness centru, ve kterém najdete bazén, whirlpool a saunový svět. A pozor! Na hotelu se můžete objednat na některou z netradičních masáží, jako je například masáž s olejem z tygřího tuku, thajská masáž a pro těhotné také thajská těhotenská masáž.

Když ještě dodáme, že se v hotelové restauraci prvotřídně najíte a v celém hotelu je wifi zdarma, budete určitě souhlasit, že to je hotel, který prostě musíte navštívit.

Nabídka pobytových balíčků

Děti do 3 let zdarma Jarní prázdniny
bauer_zima.jpg 0 - 14 let

Online rezervace ubytování

Fotografie hotelu

Poloha hotelu

Vybavení a služby hotelu

Vybavení pro děti
Jídelní židličky
Dětské menu v restauraci
Dětský koutek přímo v restauraci
Dětský koutek v hotelu
Venkovní dětské hřiště
Animační program
Dětská postýlka Cena: 100Kč
Možnost ohřátí příkrmu
Přebalovací pult
Hlídání dětí
Obecné
Restaurace
Bar
Kavárna
TV na pokoji
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Parkování pro hosty zdarma
Vhodné pro
Lyžování
Cyklistika
Vodní sporty
Koupání
Pěší turistika
Sport
Půjčovna kol
Lyžárna/kolárna
Půjčovna lyží
Půjčovna dalšího sportovního vybavení
Lyžařská škola
Fitness centrum
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Vířivka
Masáže
Bílá zima na Bílé: dětská herna s hlídáním, bazén a saunový svět, sleva na skipasy
Hotel Bauer ***
1 balíček od 5 800 Kč
Zobrazit nabídku balíčků

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.