1/23 + 19dalších fotek

Vydrovy Boudy

-
Ubytování zatím nemá hodnocení
Cenová hladina: Střední
22 lůžek
7 pokojů
Velká Úpa I, 542 21 Pec pod Sněžkou, Česká republika

Popis ubytování

Probouzejte se s výhledem na krkonošské sjezdovky a užijte si nezapomenutelné chvíle s rodinou. Penzion Vydrovy Boudy nabízí luxusní ubytování pro rodiny s dětmi. Masivní dřevo dodává celému interiéru na útulnosti, budete se tu zkrátka cítit jako doma. A nejen za špatného počasí se děti mohou těšit na krásný dětský koutek, který čeká jen na jejich hraní a bujnou fantazii.

Ubytování s vířivkou

I s dětmi si můžete užít luxusní dovolenou. Z pohodlných postelí se vám po ránu nebude chtít ani vstávat, a tak využijte toho, že jste na dovolené a společně si pusťte pohádky v televizi a zalenošte si. Na snídani nasbírejte energii na celý den a vyrazte na pořádnou horskou túru nebo na lyže na nedaleké sjezdovky. Po náročných výletech oceníte možnost se pořádně zrelaxovat. Společně zavítejte do místní velké vířivky, kde si rodiče odpočinou a děti si užijí vodní radovánky.

Penzion pro rodiny s dětmi v Krkonoších

Útulné pokoje poskytují rodinám s dětmi perfektní zázemí, pro nejmenší vám zapůjčí i dětskou postýlku. Díky skvělé restauraci přímo v ubytování si nemusíte lámat hlavu se složitým jídelníčkem pro vaše ratolesti. Z jídelního lístku si tu vyberou i ty nejmlsnější jazýčky. Restaurace je přístupná pouze hotelovým hostům, a tak si v soukromí a útulném prostředí vychutnejte místní speciality.

celý popis ubytování skrýt popis

Vybavení a služby ubytování

Aktivity v okolí

Načíst další aktivity

Další ubytování v okolí

Hotel Oddech Hodnocení rodin s dětmi 8,9
Hotel Oddech ***
Pec pod Sněžkou, Krkonoše
371 m
Cenová hladina: Střední
Penzion Zákoutí Hodnocení rodin s dětmi 8,4
Penzion Zákoutí
Pec pod Sněžkou, Krkonoše
1.3 km
Cenová hladina: Střední
Hotel Horizont ****
Pec pod Sněžkou, Krkonoše
1.8 km
Cenová hladina: Vyšší

POMÁHÁME RODINÁM OBJEVOVAT ČESKO

Rozhodli jsme se, že rodičům zjednodušíme plánování dovolených a zážitků s dětmi. Méně hledání znamená více času na společné chvíle s vašimi blízkými. Explorio.cz je vyhledávač rodinných pobytů a pohodových výletů. Pomáháme rodinám objevovat Česko.